کد خبر: 16254 | تاریخ انتشار: ۱۸:۴۲:۳۸ - شنبه ۲۴ شهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

نجم‌الدین محمدی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران شد

به گزارش خبرگزاری آنا، محمدعلی افشانی، در حکمی سیدنجم‌الدین محمدی را به عنوان مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منصوب کرد.

پیش از این اکبر نعمتی یزدی، از سوی محمدعلی نجفی، به‌عنوان سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منصوب شده است و حالا در کمتر از 6 ماه، رئیس جدید این سازمان از سوی شهردار تهران تعیین شده است.

در بخشی از حکم انتصاب سیدنجم‌الدین محمدی آمده است، در راستای تحقق رویکرد نوین شهرداری تهران مبنی بر شهر زیست پذیر شهروند مشارکت پذیر و با بهره‌مندی از نگاه دقیق علمی با رعایت مفاد اساسنامه و رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی و توانمند سازی افراد در معرض آسیب با استفاده از ظرفیت‌های مردمی با رعایت اسناد فرا دست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران در راستای ارتقای سطح کیفی سازمان و تسریع در انجام خدمت رسانی ضمن هماهنگی با سایر اعضای هیات مدیره تمام توان خود را جهت افزایش امید، جلب مشارکت شهروندان و تحقق شکوفایی شهر تهران به کار گیرد.

سیدنجم‌الدین محمدی، پیش از این سالها در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران مدیر بود و در  تیر 93، به عنوان مدیر‌کل دفتر طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان، در دولت یازدهم،‌ منصوب شده بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات