کد خبر: 16282 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹:۰۶ - چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

انتخاب لیلا ارشد به عنوان عضو کمیته برنامه ریزی کاهش آسیبهای اجتماعی شورای شهر تهران

رئیس شورای شهر تهران از انتخاب دکتر مروه وامقی و خانم ارشد برای عضویت در کمیته برنامه‌ریزی کاهش آسیب‌های اجتماعی شورای شهر تهران با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی در پایان نودویکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز در نخستین دستور جلسه حسن رسولی خزانه‌دار شورا گزارشی از تحقق بودجه نقد و غیرنقد شهرداری تهران برای تیرماه و مردادماه سال جاری ارائه کرده‌اند و اعضای شورا نیز نظرات خود را در خصوص این گزارش مطرح کردند.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: قانون مدیریت تعارض منافع در دولت هم وجود داشته و در شهرداری تهران نیز ما برای شفاف شدن، این موضوع را در دستور کار قرار دادیم که مدیران نتوانند در قراردادها با اقدام درجه یک خود وارد قرارداد شوند و در پست‌های دولتی از آنها استفاده نکنند.

هاشمی ادامه داد: این اقدام قطعا در فرآیند شفافیت بر نحوه انتصابات مفید خواهد بود که در حال حاضر تعداد مدیرانی که اطلاعات خود را در این سامانه واگذاری کرده‌اند، در حال افزایش است و در صورتی که این رقم به صورت صد در صد برسد می‌توانیم راستی آزمایی کنیم که چه کسانی در مجموعه شهرداری حضور دارند و یا اقوام آنها نیز در این مجموعه هستند. البته در برخی موارد افرادی در مجموعه شهرداری وارد می‌شوند که در ابتدا با هم فامیل نیستند اما در ادامه با یکدیگر نسبت فامیلی پیدا می‌کنند که این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

هاشمی افزود: در این جلسه معرفی دو نفر از کارشناسان به عنوان ناظر بر مسائل اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی توسط اعضای شورا انتخاب شدند و خانم دکتر مروه وامقی با 12 رأی و لیلا ارشد با 16 رأی به عنوان دو نفر عضو در کمیته برنامه‌ریزی کاهش آسیب‌های اجتماعی توسط اعضا انتخاب شدند.

لازم به ذکر است دو تن از اعضای فعلی شورای شهر تهران از اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران هستند و با حضور خانم ارشد می توان به تقویت نگاه مددکاری اجتماعی در شورای تهران امیدوارتر شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات