کد خبر: 16507 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶:۵۱ - یکشنبه ۲۴ فرو ۱۳۹۹ | بدون نظر | |

رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا

ئیس کمیته امداد از برگزاری نخستین جلسه رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد و گفت: با همراهی مردم، گروه‌های جهادی و در کنار تمام دستگاه‌های حمایتی تا رفع کامل ویروس منحوس کرونا در خدمت مردم نیازمند و محروم هستیم.

آغاز رزمایش ملی«بخشش ایرانیان» برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا

سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، با تقدیر از بیانات رهبر انقلاب به مناسبت نیمه شعبان و توجه ویژه ایشان به کمک به مستمندان و نیازمندان، افزود: کمیته امداد همچون گذشته این فرمایشات را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف می‌نماید.

وی افزود: به همین منظور در کمیته امداد مصمم هستیم با جذب حداکثری کمک‌های مردمی و مشارکت خیران و نیکوکاران، غم و اندوه اثرات این ویروس منحوس را با خاطره خوش همدلی و مهرآفرینی مردم عزت‌مند ایران اسلامی با استعانت از خداوند سبحان جبران کنیم.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه عبور از این روزهای سخت نیازمند همراهی تمام اقشار و افراد جامعه و کسانی است که توانایی کمک به نیازمندان را دارند، گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه از خودگذشتگی و توجه به مستمندان است، از تمامی مردم نیکوکار ایران اسلامی دعوت می‌کنیم با پیوستن به این رزمایش ملی، پایان ماه مهمانی الهی را با پایان دادن به غم و اندوه هموطنان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا پیوند بزنند.

حساب‌های ۰۱۰۳۳۳۳۳۳۳۰۰۰ و ۳۳۳۳ نزد بانک ملی و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر و نوع‌دوست کشورمان پیش‌بینی شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات