کد خبر: 16744 | تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴:۵۴ - سه شنبه ۱۰ اسف ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

اورژانس اجتماعی آذربایجان غربی نیازمند خودروی مناسب سازی شده است

مدیرکل بهزیستی استان:

اورژانس اجتماعی آذربایجان غربی نیازمند خودروی مناسب سازی شده است

اورژانس اجتماعی آذربایجان غربی نیازمند خودروی مناسب سازی شده است

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: در سال جاری  ۸۴۱۸ مورد تماس تلفنی با اورژانس اجتماعی استان گرفته شده است.

سعید فریور گفت و گو با ایسنا افزود: در سال جاری  ۸۴۱۸ مورد تماس تلفنی با اورژانس اجتماعی استان گرفته شده که از این تعداد ۱۵۳۳مورد منجر به مداخله شده است.

مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی در خصوص بیشترین تماس های که با اورژانس اجتماعی انجام شده نیز خاطر نشان کرد: اختلافات خانوادگی، کودک آزاری، همسر آزاری و سالمند آزاری از بیشترین مواردی است که در سالجاری با اورژانس اجتماعی برقرار شده است.

وی تصریح کرد:در همه شهرستان های استان به غیر از پلدشت ، چایپاره و شوط ، مرکز اورژانس اجتماعی فعال دارند.

فریور با اشاره به اینکه برای ارائه بهتر خدمات نیازمند نیرو و خودروی اورژانس اجتماعی هستیم، یاد آور شد: پذیرش، نگهداری شبانه روزی ، ارائه خدمات تخصصی، مداخلات سریع و به موقع، اعزام تیم سیار، در دسترس قرار دادن خدمات تخصصی و به آحاد مردم در جهت ارتقای توانمندی ها، ترخیص و پیگیری  پس از ترخیص عمده خدماتی است که در اورژانس اجتماعی استان ارائه  می شود.

وی ادامه داد: جامعه هدف اورژانس اجتماعی کودکان آزار دیده، همسر آزاری، سالمند آزاری، خشونت های خانگی، دختران فراری، اختلافات خانوادگی، زوجین متقاضی طلاق و زنان و دختران در معرض آسیب هستند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات