کد خبر: 16809 | تاریخ انتشار: ۲۳:۱۲:۴۳ - پنجشنبه ۲۶ اسف ۱۴۰۰ | بدون نظر | |

سرپرست بهزیستی استان تهران خبر داد؛راه اندازی ستاد نوروزی بهزیستی

سرپرست بهزیستی استان تهران از راه‌اندازی ستاد نوروزی در این اداره کل در آستانه سال جدید شمسی خبر داد.

به گزارش سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران، سمانه زمانی با بیان اینکه تمام ارکان بهزیستی در طول مدت تعطیلات نوروز فعال بوده و در خدمت و کنار گروه های هدف سازمان و شهروندان محترم در سراسر استان تهران هستند، بیان داشت: خدمات رسانی در تمام ادارات و مجموعه‌ های تحت مدیریت بهزیستی استان تهران تعطیلات ندارند و خدمت به مردم تعطیل نمی‌شود.

زمانی در ادامه خاطرنشان کرد: پاسخگویی و رسیدگی فوری به درخواست‌های مردمی و مراجعین از اولویت‌های همکاران بنده در طول تعطیلات نوروزی است.

سرپرست بهزیستی استان تهران به راه اندازی ستاد نوروزی این اداره‌کل اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی کرونا و رعایت موازین و شیوه نامه های کرونایی برنامه‌های متعدد و متنوعی در طول مدت تعطیلات در سراسر استان طراحی شده که در زمان مناسب خود برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه همه مراکز تحت مدیریت و نظارت بهزیستی در سطح استان آمادگی کامل با توجه به شرایط کرونایی را دارند، ادامه داد: ایمن سازی های لازم و آماده‌سازی های مکفی در روزهای پیشین صورت پذیرفته است و شرایط برابر دستورالعمل های سازمانی در دست اجرا هستند.

زمانی برگزاری برنامه های متنوع در زمان تحویل سال در همه مراکز را یکی از برنامه‌های مشترک مراکز تحت نظارت بهزیستی اعلام کرد و گفت: اعزام گروهی از فرزندان سازمان به اردوی راهیان نور، برگزاری مراسم جشن فرزندان ایران در برج میلاد و برنامه‌های متنوع دیگری که در سطح استان تهران تدارک دیده شده و در وقت خود اجرا شده و به شهروندان گرامی اطلاع‌رسانی خواهد شد، از مهمترین برنامه های تدارک دیده شده در طول این ایام است

انتهای پیام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات