کد خبر: 16922 | تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱:۴۹ - یکشنبه ۲۱ فرو ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

آگهی دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران با استعانت از خداوند متعال در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت مشاغل بانکدار و به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تایید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت قراردادی (مزایا شامل بیمه درمانی و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می نماید.

مفاهیم و اصطلاحات:

اصطلاحمعنی و مفهوم
مقطع تحصیلیمقطع تحصیلی نشانگر طول مدت تحصیل و نوع مدرک اعطایی در پایان تحصیل است که عبارتند از:1. کارشناسی(لیسانس) 2. کارشناسی ارشد(فوق لیسانس)
فارغ التحصیلبه کسی اطلاق می شود که حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 بطور قطع در مقطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فارغ‌التحصیل شده باشد.
تاریخ فارغ التحصیلیتاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 باشد.
معدلعبارت است از معدل مندرج در گواهینامه موقت یا مدرک رسمی فارغ التحصیلان دوره‌های مختلف کارشناسی/ کارشناسی ارشد و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی/ کارشناسی ارشد که تا تاریخ 1401/02/04 فارغ التحصیل شده باشند.
تذکر خیلی مهم: متقاضیان باید پس از اعلام نتایج و در صورت قبولی در آزمون، معدل خود را با مدرک معتبر در زمان برگزاری مصاحبه تخصصی- رفتاری ارائه دهند و لازم است مغایرتی بین معدل اعلام شده با معدل مدرک ارائه شده، وجود نداشته باشد. بدیهی است در صورت مشخص شدن مغایرت معدل، قبولی فرد پذیرفته شده در هر مرحله از فرآیند جذب، لغو و به درخواست وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق هر گونه اعتراضی از متقاضی سلب خواهد شد.
کد رهگیریکد رهگیری شامل یک کد هشت رقمی می باشد که پس از پایان مراحل ثبت نام، از طریق سایت به هر داوطلب داده می شود.
ایثارگربا استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و قوانین مرتبط، به کسی ایثارگر اطلاق می گردد که برای استقرار و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و استقلال و تمامیت ارضی کشور، مقابله با تهدیدات و تجاوزات دشمنان داخلی انجام وظیفه نموده است.
اولویت اجتماعیافراد مشمول این اولویت خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران می باشند که براساس بند شماره 5 شرایط عمومی بایستی نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.

شرایط عمومی:
1- داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)؛
2- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ؛
4- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداری و روحیه مشارکت و انجام کار تیمی؛
5- خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برای استفاده از سهمیه ایثارگران بایستی نسبت به تکمیل بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
6- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (1401/02/04)
تبصره: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد.
7- دارابون حداکثر 27 سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی (متولدین 1374/02/04 به بعد) و حداکثر 30 سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (متولدین 1371/02/04 به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام؛
1-7- مدت خدمت نظام وظیفه برای آقایان به حداکثر سن متقاضی افزوده خواهد شد؛
8- حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره 15 تمام می باشد.
9- متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می بایست، رشته تحصیلی ایشان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر مرتبط باشد.
10- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ 1401/02/04 باشد .
11- مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، می بایست مورد تأیید مراجع ذیصلاح باشد؛
12- دانشگاه‌های مورد پذیرش: کلیه دانشگا ه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می-باشد؛
13- برخورداری از سلامت کامل جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام کار در بانک به تشخیص بانک و مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک؛
14- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
15- عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخلاقی و نداشتن محکومیت کیفری مؤثر؛
16- عدم محرومیت از جذب و بکارگیری در ادارات و سازمان های دولتی؛
17- عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی؛
18- تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد؛

نحوه ثبت نام داوطلبین در آزمون کتبی:
1- متقاضیان می بایست از تاریخ 1401/01/21 به سایت بانک رفاه کارگران به آدرس اینترنتی
www.refah-bank.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه ( با عنوان دعوت به همکاری بانک رفاه) اقدام نمایند؛
2- حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت 15روز می باشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ 1401/02/04 خواهد بود؛
3- ثبت نام در آزمون کتبی صرفاً از طریق سایت معرفی شده انجام می پذیرد و به درخواست های ارسالی از سایر روش ها ترتیب اثر داده نخواهد شد؛
4- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون جذب و همکاری می بایست مبلغ1.500.000 ریال
(یک میلیون و پانصدهزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون جذب و همکاری بانک رفاه کارگران از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام پرداخت نمایند؛
5- هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛
6- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و در صورت شرکت درآزمون و قبولی در آن، شرایط احراز و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد؛
7- ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد؛
8- ثبت نام، زمانی تکمیل می باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد؛
9- به همراه داشتن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

جدول زمانبندی آزمون دعوت به همکاری سال 1401

مرحله انجام کارتاریخ
ثبت نام اینترنتی1401/01/21 لغایت 1401/02/04
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون19 اردیبهشت ماه1401
آزمون کتبی22 یا 23 اردیبهشت ماه1401

تذکرات مهم
1- افراد متقاضی جذب و همکاری در مقطع کارشناسی ارشد می بایست بومی استان تهران و در مقطع کارشناسی می بایست بومی شهر مورد تقاضای مربوطه باشند، لذا؛ درصورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب و همکاری هرگونه تغییر شغل و نیز تغییر شهر/شهرستان مربوطه حداقل به مدت 10 سال امکان پذیر نبوده و از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حضور در محل اشتغال، جهت مشاغل بانکداری اخذ خواهد شد.
توضیح : احراز بومی بودن داوطلبین جذب و همکاری به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
– شهر محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهر/شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
– دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از شهر موردتقاضا جهت احراز محل سکونت
– ارائه سند مالکیت ملک در شهر محل سکونت جهت اشتغال بنام داوطلب، پدر، مادر و یا همسر داوطلب
– ارائه اجاره نامه/اجاره نامه های دارای کد رهگیری در طی 5 سال گذشته قبل از زمان آگهی دعوت به همکاری در شهر مورد تقاضا بنام داوطلب ، پدر ، مادر و یا همسر داوطلب
تبصره: با عنایت به اینکه جهت جذب نیرو در شهرها، شهرهای زیر مجموعه هر استان، مد نظر بانک می-باشد، لذا؛ در راستای “موضوع بومی بودن”، ملاک جذب و همکاری صرفاً افراد بومی همان شهر در استان مربوطه می باشد.
2- کسب حدنصاب 25% از حداکثر امتیاز ممکن در آزمون کتبی الزامی می باشد.
3- لازم به توضیح است، فرآیند جذب و همکاری نیروی انسانی مورد نیاز بانک، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل (مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، گزینش، انجام معاینات پزشکی و …) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل جذب و یا همکاری آنان منتفی خواهد گردید؛
4- پس از برگزاری آزمون کتبی و شناسائی افراد حائز شرایط این مرحله، فرایند ارزیابی با مصاحبه های تخصصی، رفتاری و روانشناختی ادامه یافته و پس از ارزیابی‌های صورت پذیرفته نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده بر اساس شاخص های مربوطه و به میزان نیاز واحدهای صف و ستاد اقدام نموده و قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دوره‌های آموزشی و … به تعداد مورد نیاز انتخاب و جهت اشتغال معرفی خواهند شد.
5- شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از مراحل (آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و….) به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد. لذا، مؤکد است پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب نیرو در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند مذکور در مورد افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نموده اند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
6- چنانچه بانک در هرمرحله از فرآیند جذب و همکاری، متوجه عدم رعایت “اصل صداقت” در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ها از سوی متقاضی شود، موضوع تداوم فرآیند جذب و یا همکاری در هر مرحله، کان لم یکن و بلا اثر خواهد بود.
7- در صورت وجود مغایرت مدارک اخذ شده و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله/ در هر مرحله از مراحل، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همکاری با وی منتفی خواهد شد.
8- چنانچه در هر یک از مراحل دعوت به همکاری و یا پس از آن و در زمان اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر درآزمون شرکت نموده، از جذب، همکاری و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و فرد مذکور مکلف به تسویه هزینه های جذب و به کارگیری خواهد بود.
9- پذیرفته شده نهایی، چنانچه پس از اشتغال به کار و قبل از مدت یک سال سابقه، از ادامه فعالیت در بانک انصراف و استعفا بدهد، کلیه هزینه های مترتب بر موضوع (هزینه های جذب، بکارگیری، آموزش و …) براساس سرانه هزینه، از متقاضی اخذ می گردد.
10- با عنایت به اینکه فراخوان جذب و دعوت به همکاری براساس برنامه ریزی نیروی انسانی و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای مختلف بانک می باشد، لذا شغل و محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی در طول مدت خدمت تا زمان بازنشستگی، بنابر ضوابط و مقررات و همچنین براساس نیاز و صلاحدید بانک تعیین می گردد.
11- بدیهی است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنا بر تشخیص و مصلحت خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک و حسب الزامات اعلامی مختار است و صِرف گذراندن مراحل جذب، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت جذب و همکاری آنان ایجاد نخواهد نمود.

کانال های ارتباطی:
متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند سوالات و اشکالات احتمالی مربوط به فرآیند ثبت نام را از طریق گزینه “ارتباط با ما” در سامانه ثبت نام، ثبت و ارسال نمایند.
همچنین متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند از طریق سامانه های زیر انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در موضوع مذکور ارسال نمایند:
– سامانه ارسال پیامک 300044
– سامانه پیام الکترونیک مرکز فراد به آدرس :Farad@Bankrefah.ir
– سامانه پیام الکترونیک بانک به آدرس: Info@ Bankrefah.ir
تذکر مهم: متقاضیان محترم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای مختلف بانک خودداری نمایند.

جدول شماره (1) – رشته های مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس

ردیفعناوین رشته تحصیلیرشته تحصیلی
1مدیریتامور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
2اقتصاداقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری
3حسابداریکلیه رشته های تحصیلی حسابداری
4آمارآمار- آمار و کاربردها
5ریاضیریاضی
6حقوقحقوق
7مهندسی صنایعمهندسی صنایع
8مهندسی کامپیوترنرم افزار، سخت افزار
9مهندسی فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعات (IT)
10زبان انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

جدول شماره 2- رشته های خاص مقطع تحصیلی کارشناسی

رشته تحصیلیگرایش
حقوق و علوم قضائیحقوق و علوم قضایی
مهندسی عمرانمهندسی عمران

جدول شماره (3) – مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی مفاد آزمون عمومی:

*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

ردیفعناوین رشته تحصیلیرشته تحصیلیمفاد آزمون
1مدیریتامور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی-
فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
تئوری های مدیریت – رفتار سازمانی – آمار و کاربرد آن در مدیریت
2اقتصاداقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظریاقتصاد خرد- اقتصاد کلان – پول و بانکداری
3حسابداریکلیه رشته های تحصیلی حسابداریحسابرسی – اصول حسابداری – مدیریت مالی
4آمارآمار- آمار و کاربردهااحتمال – آمار ریاضی – نمونه گیری و رگرسیون
5ریاضیریاضیریاضی عمومی – مبانی احتمال- آمار ریاضی- نمونه گیری و رگرسیون
6حقوقحقوقحقوق تجارت، حقوق اداری، حقوق مدنی
7مهندسی صنایعمهندسی صنایعکنترل پروژه – تجزیه و تحلیل سیستم ها – اقتصاد مهندسی
8مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزارطراحی الگوریتم- امنیت شبکه – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
9مهندسی فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعاتتجارت الکترونیک- سیستم های اطلاعات مدیریت – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
10زبان انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان عمومی- زبان تخصصی
11حقوق و علوم قضائیحقوق و علوم قضاییحقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی
12مهندسی عمرانعمرانتحلیل سازه-مقاومت مصالح- متره و برآورد-اصول مدیریت ساخت

رشته های مندرج در جدول شماره چهار(4) مختص متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و برای اشتغال در شهر تهران می باشد.

جدول شماره (4) – رشته های مورد نیاز و مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد مفاد آزمون عمومی:


*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

رشته تحصیلیگرایشمفاد آزمون
صنایعکلیه گرایش‌هاتحقیق در عملیات-برنامه‌ریزی و کنترل پروژه-برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی‌ها-اقتصاد مهندسی
مدیریت (دولتی، بازرگانی و صنعتی)کلیه گرایش هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان – رفتار سازمانی
مدیریت فناوری اطلاعاتکلیه گرایش‌هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت – سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته – اقتصاد خرد و کلان
مدیریت مالیمهندسی مالی و مدیریت ریسک/ بانکداری/ بیمه/ حقوق مالیریاضی و آمار- اقتصاد خرد و کلان-مدیریت مالی-مدیریت سرمایه‌گذاری و ریسک
مدیریت منابع انسانیکلیه گرایش‌هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت- مدیریت منابع انسانی پیشرفته-رفتار سازمانی پیشرفته
MBAمدیریت- کسب و کاررفتار سازمانی و منابع انسانی/ استراتژیک/ بازاریابیریاضی و آمار – تئوری های مدیریت – اقتصاد خرد و کلان – مدیریت استراتژیک
مدیریت خدمات بهداشتی درمانیمدیریت خدمات بهداشتی درمانیروش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت و درمان-برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در نظام بهداشتی و درمانی
علوم بانکیامور بانکیاصول بانکداری-ارزیابی طرح‌های اقتصادی-اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-پول و بانکداری
کامپیوترنرم افزار/ سخت افزار/ شبکه‌های کامپیوتری/ رایانش امن/ معماری سیستم‌های کامپیوتری/ هوش مصنوعی و رباتیکزساختمان داده‌ها و الگوریتم-معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
مهندسی فناوری اطلاعات (IT)تجارت الکترونیکساختمان داده‌ها و الگوریتم-تجارت الکترونیک و آموزش الکترونیک-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
حقوقخصوصی/ بین الملل/ شرکتهای تجاری/ اقتصادی/ تجارت بین‌الملل/ اسناد و قرارداد های تجاری
حقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی-حقوق بین الملل
علوم اجتماعی/ مددکاری اجتماعیمددکاری اجتماعیمبانی مددکاری-مددکاری فردی-روانشناسی مرضی و روانشناسی شخصیت-مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی
علوم اقتصادیبرنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی/ بانکداری اسلامی/ اقتصاد اسلامی/ اقتصاد و تجارت الکترونیک/ اقتصاد انرژی/ اقتصاد نظریاقتصاد خرد- اقتصاد کلان-ریاضی وآمار- پول و بانکداری
علوم تربیتیآموزش و بهسازی منابع انسانی/ تکنولوژی آموزشی /مدیریت آموزشی/ آموزش بزرگسالان / تحقیقات آموزشیآمار و روش‌های تحقیق در علوم تربیتی-مدیریت آموزشی- برنامه‌ریزی آموزشی -تکنولوژی آموزشی
روانشناسیسنجش و اندازه گیری/ روانشناسی صنعتیآمار و روش تحقیق-روانسنجی-روانشناسی اجتماعی-روانشناسی صنعتی
حسابداریحسابداری/ حسابرسی/ حسابداری مدیریتحسابداری مدیریت – حسابداری مالی-حسابرسی-ریاضی وآمار
زبانمترجمی زبان‌انگلیسی/ آموزش زبان انگلیسیزبان عمومی(انگلیسی)-زبان تخصصی(مترجمی زبان انگلیسی)
زبانمترجمی زبان فرانسه / آموزش زبان فرانسهزبان عمومی(فرانسه)-زبان تخصصی(مترجمی زبان فرانسه)
زبانمترجمی زبان‌ آلمانی /آموزش زبان آلمانیزبان عمومی(آلمانی)-مسائل آموزش زبان آلمانی-زبانشناسی-مطالعات ترجمه
آمارآمار ریاضی/ آمار بیمه (بیم‌سنجی)/ آمار اجتماعی و اقتصادی
مبانی ماتریس‌ها -مبانی احتمال-آمار ریاضی1و2-نمونه‌گیری و رگرسیون

ریاضی کاربردیآنالیز عددی/ بهینه‌سازی/ ریاضی مالی/ علوم دادهمبانی ماتریس‌ها – مبانی آنالیز عددی و مبانی احتمال-تحقیق در عملیات-فرایندهای تصادفی1
فناوری اطلاعات سلامتفناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی)روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت-مدیریت سیستم‌های اطلاعت بهداشتی درمانی-کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت
بهداشت حرفه ایبهداشت حرفه ایاصول(HSE)-دفع مواد زاید صنعتی-حریق-آلودگی هوا-عوامل فیزیکی و شیمیایی-بهداشت محیط
مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)بهداشت محیط کار-ایمنی محیط کار-مهندسی محیط زیست-حریق و روش‌های مبارزه با آن
معماریمهندسی معماریدروس فنی ساختمان-درک عمومی معماری- درک عمومی معماری منظر-مبانی بازسازی پس از سانحه
عمرانسازه/ زلزله/ مهندسی و مدیریت ساختمکانیک جامدات(استاتیک و مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها)-مکانیک خاک و پی سازی- مکانیک سیالات و هیدرولیک- ریاضیات
مهندسی مکانیکساخت و تولید/ طراحی کاربردی/ تبدیل انرژیریاضیات- حرارت و سیالات(ترمودینامیک ،مکانیک سیالات، انتقال حرارت)-دینامیک و ارتعاشات(دینامیک، ارتعاشات، دینامیک ماشین، کنترل)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات