کد خبر: 16980 | تاریخ انتشار: ۱:۰۲:۴۹ - یکشنبه ۲۸ فرو ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

بهزیستی تمام‌قد آموزش مهارت و مسیر زندگی مددجویان را دنبال می‌کند

معاون توسعه مدیریت بهزیستی کشور در دیدار با مددجویان مقیم مرکز شهدای دولت آباد، گفت: کسب مهارت‌های مختلف در کنار پرداختن به تحصیل بسیار مهم است و بهزیستی با تمام توان خود به اجرایی شدن این دیدگاه کمک می‌کند.

به گزارش سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل، «سید مرتضی حسینی» معاون توسعه مدیریت بهزیستی کشور که به همراه مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی بهزیستی کشور و سرپرست معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در دیدار رمضانی بر سر سفره افطار مددجویان مرکز شهدای دولت‌آباد با بیان اینکه همه افراد در زندگی مورد آزمون‌های متعدد قرار دارند، گفت: مهم این است بتوانیم از آزمون‌های زندگی سربلندانه بیرون بیاییم و اینکه تقدیر روزگار مسیر بهزیستی را برای زندگی شما برگزیده است ما در بهزیستی تلاش می‌کنیم تا بتوانید با بهترین حالت ممکن در این مسیر، زندگی خود را ادامه دهید.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور، ادامه داد: همه ارکان بهزیستی دغدغه این را دارند که شما در مسیر زندگی آسیب نبینید و اتفاقات بهتری پیش روی شما قرار گیرد.

وی، ادامه داد: انجام برنامه‌های مهارتی و کسب آموزش در کنار تحصیل مسیر زندگی مددجویان را می‌سازد و بهزیستی با تمام توان خود به تحقق این مهم برای فرزندان خود کمک می‌کند.

این مسئول در پایان با بیان اینکه تعلیم و تعلم در مراکز تابعه سازمان از سخت‌ترین مشاغل است، اذعان کرد: مربیان مراکز نگهداری با تمام عشق خود و ایثار، فعالیت می‌کنند و این تلاش و اهتمام آنان شایسته تقدیر و تکریم بسیار است.

️ برقراری و تداوم آمادگی روانی و اجتماعی مددجویان آسیب دیده

«محمود علیگو» مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور نیز با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مددجویان، خاطرنشان کرد: امیدوارم همانگونه که در امر تحصیل موفق هستید بتوانید از ظرفیت‌های خداوند رحمان در ماه مبارک رمضان استفاده بهینه‌ای را ببرید.

مدیرکل امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن قدردانی از مربیان مرکز شهدای دولت‌آباد، ادامه داد: وظیفه بهزیستی در خانه‌های سلامت، برقراری و تداوم آمادگی روانی و اجتماعی به منظور ورود افراد آسیب‌دیده و یا در معرض آسیب‌های اجتماعی برای ورود به جامعه است.

وی، یادآور شد: فلسفه وجودی چنین مراکزی به همین دلیل است و تمام تلاش و برنامه‌ریزی‌های بهزیستی حول این محور انجام می‌شود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات