کد خبر: 17069 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳:۰۱ - سه شنبه ۲۰ ارد ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

با حضور دکتر جهان بین

سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و پرونده الکترونیکی مراجعان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران ، سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و پرونده الکترونیکی مراجعان با حضور  فرزاد جهان بین، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران مراکز مشاوره واحدهای دانشگاهی  رونمایی شد.

جهان بین در مراسم رونمایی از سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و پرونده الکترونیکی مراجعان با تأکید بر اهمیت جایگاه مراکز مشاوره در واحدهای دانشگاهی گفت: تسهیل دسترسی به مراکز مشاوره، تنوع بخشی به حوزه های مشاوره، تضمین کیفیت مشاوره های ارائه شده، توانمند سازی و پیش آمادگی برای مواجهه با چالش های زندگی از مهمترین مواردی است که در مراکز مشاوره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مرکز مشاوره باید مأمن و پناهگاه دانشجویان باشد، اظهار داشت: دانشجویان باید در کمال آرامش و اطمینان مشکلات و دغدغه های ذهنی خود را با مشاوران در میان بگذارند و بتوانند به آنها کاملاً اعتماد داشته باشند.

در ادامه این مراسم دکتر آتوسا صادقپور مدیر مرکز مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ﺿﻤﻦ قدردانی از حمایت های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تقویت مراکز مشاوره و پیاده سازی فرهنگ مراجعه به مشاوره تخصصی به ارائه توضیحاتی در خصوص سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی و پرونده الکترونیکی مراجعان پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: سایت جامع مدیریت مشاوره و مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و پرونده الکترونیکی مراجعان، نخستین سایت مرجع، اطلاع رسانی و پرونده الکترونیکی مراکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی است که با هدف نظارت کیفی ـ تخصصی بر فرآیند مشاوره و تسهیل دسترسی مراجعه کنندگان به این خدمات پس از بررسی و نیازسنجی از وضعیت مراکز، راه اندازی شده تا بتوان به شیوه ای نوین با برنامه ریزی مبتنی بر اطلاعات لحظه ای و بروز از مراکز مشاوره در عرصه پیشگیری از مسائل روانی ـ اجتماعی گامی برداشته باشد.

انتهای پیام.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات