کد خبر: 17133 | تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲:۴۵ - سه شنبه ۳ خرد ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

فراخوان دعوت به همکاری مؤسسات غیردولتی و سازمان های مردم نهاد معاونت پیشگیری بهزیستی استان تهران اعلام شد

فراخوان دعوت به همکاری مؤسسات غیردولتی و سازمان های مردم نهاد متقاضی درطرح های پیشگیری و درمان اعتیاد معاونت پیشگیری بهزیستی استان تهران اعلام شد.

به گزارش سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران ، در راستای تنظیم بخشی مقررات مالی دولت و واگذاری خدمات به بخش خصوصی، اداره کل بهزیستی استان تهران در نظر دارد جهت اجرای برنامه های درمان و کاهش آسیب معتادان، نسبت به واگذاری طرح مدیریت مورد از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید. لذا از کلیه افراد حقیقی و حقوقی دارای پروانه فعالیت از سازمان بهزیستی با اهداف مددکاری و درمان و بازتوانی اعتیاد واجد شرایط در این طرح دعوت به عمل می آید.
 مدیریت مورد:
 فرایندی هماهنگ برای سنجش وضعیت، برنامه ریزی، تسهیل گری، ارجاع به واحد های ارائه دهنده خدمات، مشاوره و حمایت یابی در زمینه دریافت امکانات و خدمات اولیه به مراجعین و خانواده های آنها از طریق پیگیری فعالانه منابع در دسترس و برقراری ارتباط به منظور بهبود کیفیت زندگی دریافت کنندگان خدمات می باشد.

شرایط عمومی:
الف)کلیه افراد حقیقی و حقوقی دارای پروانه فعالیت یا پروانه تاسیس از سازمان بهزیستی مرتبط با اهداف و وظایف دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد، می توانند متقاضی ایجاد واحد مدیریت مورد باشد.
تبصره۱: موسسات فعال در حوزه های پیشگیری، درمان و کاهش آسیب در اولویت هستند.
تبصره۲: موسسات غیر دولتی می توانند در قالب خرید خدمت تقاضای ایجاد واحد مدیریت مورد را به بهزیستی استان اعلام دارند.
ب)سایر متقاضیان که مجوز فعالیت از سازمان را ندارند، ابتدا باید مطابق با مفاد آئین نامه داخلی ماده ۲۶ و دستور العمل تخصصی مربوطه پروانه فعالیت یا پروانه تاسیس دریافت و سپس درخواست ایجاد واحد مدیریت مورد نمایند.

شرایط اختصاصی:
الف) فرم درخواست تکمیل شده درخواست واحد مدیریت مورد
  ب) مدیریت مورد: واحدی است که خدمات مدیریت مورد در آن ارائه می گردد.
۱. سقف پذیرش هر واحد مدیریت مورد حداکثر ۱۰۰ نفر است. واحد مدیریت مورد موظف است به ازای هر ۲۰ نفر مددجو یک مددکار یا فرد آموزش دیده دارای گواهی را، به کار گمارد.
۲. اولویت در انتخاب مؤسسه برنده درمرحله اول داشتن صلاحیت علمی، عملی، حسن شهرت و حسن سابقه می باشد. برنده بایستی توان مالی پرداخت حداقل ۶ ماه حقوق و حق بیمه کارکنان را داشته باشد.(با عنایت به اینکه اعتبارات با تأخیر ابلاغ می گردد.)

۳. در اختیار داشتن تیم اجرایی با تجربه در زمینه موضوع برنامه.
۴. داشتن کد اقتصادی، شناسه ملی، سابقه مالیات و سابقه تأمین اجتماعی.
۵. پرداخت بیمه، مالیات و تمامی کسورات قانونی مربوط به قرارداد یا تفاهم نامه بر عهده مجری طرح می باشد.
۶. انتخاب مجری صرفاً بر اساس نظر کمیته تخصصی پیشگیری استان تهران خواهد بود(با در نظر گرفتن معیارهایی مانند: سابقه، توان مالی، تجربه متقاضی در انجام فعالیت های مشابه، عدم دریافت اخطار و تذکر از بهزیستی و ……).

۷. مجری طرح موظف است مطابق دستورالعمل تخصصی عمل نماید.
شرایط همکاری:
متقاضیان لازم است مدارک خود را در پاکت مهر و موم شده به معاونت توسعه و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان تهران به آدرس تهران- خ ولیعصر(عج)- نبش خ شهید دستگردی (ظفر)- طبقه ششم – تحویل نمایند. مهلت ارسال مدارک از تاریخ بارگذاری فراخوان در سایت به مدت ۱۰ روز کاری می باشد. واجدین شرایط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۸۷۲۸۲۷ تماس حاصل نمایند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات