کد خبر: 17235 | تاریخ انتشار: ۷:۴۹:۳۵ - پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

فراخوان دعوت به همکاری در طرح های “آموزش پیش از ازدواج ” و ” آموزش زندگی خانواده ” حوزه پیشگیری بهزیستی پاکدشت اعلام شد

فراخوان دعوت به همکاری مراکز غیر دولتی، سازمان های مردم نهاد و مراکز مثبت زندگی برای فعالیت در طرح های آموزش پیش از ازدواج ، آموزش زندگی خانواده، فرزندپروری، بلوغ و نوجوانی در سطح شهرستان پاکدشت اعلام شد.


به گزارش سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران ، اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت، به منظور تحکیم و تعالی جایگاه خانواده  و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ضرورت ارائه خدمات آموزشی به آحاد مردم و در راستای اجرا و عملیاتی شدن برنامه های آموزش پیش ازدواج  و آموزش زندگی خانواده( فرزندپروری، بلوغ و نوجوانی) در سطح شهرستان پاکدشت دعوت به همکاری می نماید.
شرایط عمومی:
۱- مراکز و دفاتر غیر دولتی و مؤسسات متقاضی باید دارای پروانه فعالیت و تاسیس (روزنامه رسمی، اساسنامه) معتبر از سازمان بهزیستی  استان تهران باشند.
 ۲- مؤسسات متقاضی می بایست در اساسنامه آنها ارائه آموزش های مرتبط (در زمینه های پیش ازازدواج، خانواده، بهبود روابط بین فردی، ارتقا سلامت روان آحاد جامعه و… و.) درج شده باشد.
 شرایط اختصاصی:
 ۱-مراکز و مؤسسات متقاضی و مجری  باید دارای مدارک تحصیلی معتبر و مرتبط  باشند.
۲-مراکز و موسسات مجری برنامه های فوق الذکر می بایست گواهی و مدرک دوره آموزشی مرتبط را داشته باشند.
۳-مؤسسات  و مراکز با سابقه همکاری رضایت بخش  با شهرستان تابع خود در  الویت انتخاب دارند.
فعالیت های مورد انتظار در طرح های آموزشی فوق
۱– آموزشها  باید مطابق دستورالعمل اجرایی این طرح که متعاقبا” به مراکز و موسسات متقاضی مورد تائیدابلاغ می شود، اجرا گردد .
۲– منظور از استاندارد آموزشی این است که حداکثر شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی حداکثر ۳۰ نفر می باشد.
 ۳-برای تامین میزان ساعات آموزشی(یک دوره ۴ یا ۱۶ ساعت آموزشی) صرفا روزانه یک جلسه ۲ ساعت برگزار گردد
 ۴-مراکز مجری موظف است تجهیزات، ملزومات مورد نیاز یک پایگاه از قبیل میز و صندلی، وایت برد، نوشت افزار، کامپیوتر، دوربین عکاسی یا فیلمبرداری، ویدئو پروژکتور و … را فراهم نماید.
 ۵- ثبت اطلاعات شرکت کنندگان در فرمهای آماری مرتبط و اطلاعات آموزش گیرندگان در سامانه جامع مشاوره
شرایط همکاری مراکز همکار:
مراکز داوطلب لازم است مدارک خود را به معاونت پیشگیری شهرستان پاکدشت  ارائه نمایند. بررسی و اظهارنظر درباره این طرح نامه ها بر عهده اداره شورای شهرستان است. نظارت بر حسن انجام کار توسط کارشناس مسئول  شهرستان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با
واجدین شرایط از تاریخ بارگذاری فراخوان در سایت به مدت ۵ روز کاری فرصت دارند تا مدارک خود را تحویل واحد پیشگیری  شهرستان پاکدشت نمایند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات