کد خبر: 2108 | تاریخ انتشار: ۰:۰۳:۴۲ - چهارشنبه ۱۰ اسف ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

مصالحه 68 درصد پرونده‌ها در بهمن‌ماه توسط مددکاران

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ:
مصالحه 68 درصد پرونده‌ها در بهمن‌ماه سال جاری توسط مددکاران کلانتریها

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از مصالحه 68 درصد پرونده‌های ارجاع شده به مراکز مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها در بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ محسن خانچرلی از سازش و مصالحه 68 درصد پرونده‌های تشکیل شده در بهمن‌ماه سال جاری در کلانتری‌ها که به دایره مشاوره و مددکاری ارجاع شده است، خبر داد.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این موضوع خاطر نشان کرد: در مدت مذکور با ارائه مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها 2 هزار و 34 پرونده به صلح و سازش تبدیل شده است.

خانچرلی در ادامه افزود: قابل ذکر است که در مدت مذکور 2 هزار و 957 فقره پرونده به دایره مشاوره و مددکاری کلانتری‌های تهران بزرگ ارجاع شده که از این تعداد پرونده، تعداد 2 هزار و 34 فقره آن منجر به صلح و سازش شده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با وجود کارشناسان و مشاوران مددکار در کلانتری‌ها، اکثر پرونده‌های تشکیل شده در این مراجع به خصوص درگیری، نزاع و اختلافات خانوادگی با هدایت و مشاوره پلیس حل و فصل شده است و کمتر پرونده ای در این خصوص به دادگاه ارجاع شده و همین امر در کاهش پرونده‌های قضایی بسیار مفید بوده است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات