کد خبر: 2419 | تاریخ انتشار: ۰:۰۴:۱۸ - یکشنبه ۲۱ اسف ۱۳۹۰ | ۳۴ نظر | |

انتخاب چهره شاخص مددکاری اجتماعی در سال 90

برای اولین بار در کشورمان انتخاب تعیین چهره شاخص مددکاری اجتماعی در سال 1390 از طریق همه پرسی و توسط خود کاربران برگزار می شود. این وب سایت در نظر دارد به منظور بالا بردن سطح پویایی  مددکاران اجتماعی در فضای مجازی و به چالش کشیدن دیدگاهها و به پاس داشت تمام زحمت کشان و دلسوزان حرفه که مددکاری اجتماعی  و توسعه آنرا جزء پایداری از نگرش و جوهره زندگی خودشان قرار داده اند و نهایتا معرفی این افراد به جامعه مددکاری  و ایجاد فضای رقابتی در عرصه علم و هنر مددکاری اجتماعی نقش کوچکی ایفاء نماید.پروفایل انتخابات تعیین چهره شاخص از اول فروردین ماه سال 91 در وب سایت فعال شده  و مددکاران اجتماعی می توانند انتخاب خودشان را ثبت نمایند. نتایج روزانه همه پرسی در وب سایت قابل رویت بوده و  نتیجه نهایی انتخابات در شب میلاد بزرگ مددکار جهان اسلام و روز مددکار اجتماعی اعلام خواهد شد.بدیهی است به دلیل کثرت بزرگان و صاحب نظران مددکاری اجتماعی کاندیدای خاصی از طرف وب سایت اعلام نشده و خود کاربران نسبت به معرفی فرد مورد نظر اقدام خواهند نمود.

وب سایت مددکاران اجتماعی ایران

عذرخواهی

نظر به تماس عده ای از صاحبنظران و اساتید محترم مددکاری اجتماعی با توجه به عدم وجود بستر مناسب برای تعیین چهره شاخص مددکاری و احتمال ایجاد تعارض و چالش در بین اصحاب حرفه مددکاری اجتماعی و بعد از صلاح و مشورت زیاد به این نتیجه رسیدیم که برگزاری همه پرسی اینترنتی برای انتخاب چهره شاخص مددکاری اجتماعی فعلا به صلاح نبوده و کان لم یکن تلقی می گردد. ضمن عذر خواهی از کلیه کاربران محترم  از حسن نیت و استقبال گسترده مددکاران اجتماعی محترم از این طرح ابتکاری نهایت تشکر و امتنان به عمل می آید.و هیئت مدیره سایت در حاضر در دست تهیه نظر سنجی در مورد دیگر شاخصهای مددکاری می باشند که بعد از اجماع و توافق متعاقبا اعلام خواهد شد.

وب سایت مددکاران اجتماعی ایران

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳۴ دیدگاه مطلب براي " انتخاب چهره شاخص مددکاری اجتماعی در سال 90 " ارسال شده است.

 1. ریحانه فلاحیان :

  با تشکر از ابتکار شما.موفق باشید.

 2. مددکار :

  با سلام شرایط کاندیداتوری چه جوریه؟ آیا همه می تونند رای بدند؟

 3. ali :

  چهره شاخص؟ یعنی چی

 4. مدیر سایت :

  برای معرفی افراد صرفا بایستی از مددکاران اجتماعی استفاده شود ولی برای رای دادن محدودیتی وجود ندارد.

 5. آرمان :

  امیدوارم کاندیدای من رد صلاحیت نشه!

 6. متولی باشی :

  فقط دکتر اقلیما

 7. امیر :

  به نظر من آقای دکتر اقلیما ، موسوی چلک و دکتر زاهدی می توانند به عنوان چهره شاخص سال ۹۰ انتخاب بشوند

 8. اکرم دامغانی :

  عالیه . با ایجاد ارتباط بین مددکاران اجتماعی سراسر کشور عزیزمون و همه پرسی ها میتوانیم قدم بزرگی در شناساندن این حرفه والا به جامعه برداریم.

 9. حشمتی :

  ماهیت طرح بسیار خوب است ولی فکر نکنم استقبال خوبی بشه چون مددکاری اجتماعی فعلن در شرایطی نیست که بتواند به عنوان یک حرفه جا افتاده قد علم نماید.

 10. به نظر من ما چهر هی شاخصی در مددکاری اجتماعی در ایران نداریم و این به این دلیل است که ما در زمینه ی مددکاری اجتماعی در اول راه هستیم و بیش از ۶۰ سال با دنیا فاصله داریم که آیندگان به ما و بانیان این عقب ماندگی لعنت خواهند فرستاد واین نظر سنجی ها باید زمانی اجرا بشه که ما این عقب افتادگی ها را جبران کنیم و با دنیا در زمینه ی مددکاری اجتماعی تبادل اطلاعات کنیم و هستند افرادی که زحمت های زیادی برای مددکاری اجتماعی کشیده اند و در جامعه ی مددکاری اجتماعی در ایران مشهور نیستندوعزیزان و بانیان این نظر سنجی به جای این کارای ابتدای تلاش کنند که جامعه ی مددکاری اجتماعی ما با دنیا در زمینه ی مددکاری اجتماعی تبادل اطلاعات کنه و در دنیا مطرح بشه و ما در جامعه ی بسته نمیتوانیم به رشد و پیشرفت مددکاری اجتماعی امید داشته باشیم.

 11. سلام :

  فقط دکتر محمد رضا ایروانی

 12. فرنوش :

  آقای دکتر ایروانی دارای مدرک دکترای تخصصی مددکاری اجتماعی و استاد دانشگاه آزاد خمینی شهر

 13. با ایجاد ارتباط بین مددکاران اجتماعی سراسر کشور عزیزمون و همه پرسی ها میتوانیم قدم بزرگی در شناساندن این حرفه والا به جامعه برداریم.
  بنظر من بهترین چهره های مددکاری اجتماعی سال ۱۳۹۰
  آقای دکتر کاظم قجاوند و دکتر محمد رضا ایروانی هستند.

  امیرخانی

 14. آقای دکتر کاظم قجاوند و دکتر محمد رضا ایروانی

 15. مدیر سایت :

  با تشکر از نظر جنابعالی و سایر دوستان
  در حقیقت یکی از کارکردهای مفید انتخاب چهره شاخص برگزار نشده اینه که ما و دیگر کاربران با برخی از اساتید و چهره های مددکاری اجتماعی کشورمان آشنا گردیم هرچند هستند عزیزان گمنام زیادی که هم از نظر تخصص و هم تجربه زحمات شایانی برای حرفه کشیده اند . و قطعا اساتید بزرگوارمان چون دکتر ایروانی و دکتر قجاوند از این دسته اند.
  فراموش نکنیم دانشگاه ازاد اسلامی خمینی شهر تنها دانشگاه آزاد کشورمان هست که در آن رشته محض مددکاری اجتماعی در دهه هفتاد دایر گشته است و این مایه مباهات و افتخار برای همه ما مددکاران اجتماعی می باشد.

 16. مقدس :

  نفس کار ،کار خوبی هست. بهرحال یک جای باید در این شرایط شروع کرد. اما متاسفانه هنوز مشکل بزرگی بنام خدمات اجتماعی و مددکاری اجتماعی حل نشده است .هنوز اساتید مددکاری و خدمات اجتماعی همدیگر را قبول ندارند و جای تاسف هست که کسانی که سفره خدمات اجتماعی تناول نموده اما خدمات را مددکاری نمی شناسند و در زمان تقسیم غنائم فقط مددکاری را به عموان مددکار می شناسند و این مسئله باعث آسیب های زیادی بر همه جامعه مددکاری شده است

 17. سلام
  من اکثر دروس مددکاری را در دانشگاه پیام نور اصفهان با آقای دکتر ایروانی داشته ام و ایشان را معرفی می کنم

 18. زهرا :

  به نظر من بهترین مددکار دکتر محمد زاهدی اصل ودکتر فاطمه زواره ای میباشد.

 19. به نظر من آقای دکترمصطفی اقلیما ،دکتر محمد رضا ایروانی وخانم دکتر غنچه راهب می توانند به عنوان چهره شاخص سال ۹۰ انتخاب بشوند

 20. صیدیلو :

  ضمن تشکر و قدر دانی از حسن توجه به مددکاران اجتماعی ایران ، به نظر اینجانب تمامی مددکاران اجتماعی نمونه هستند . از میان اساتید مددکاری می توان دکتر قجاوند ، دکتر زاهدی اصل و دکتر حسینی را به عنوان اساتید مددکاری نمونه تهران نام برد .

 21. ا شناختی که از آقای دکتر ایروانی دارم ایشان را شایسته می دانم

 22. بهرام :

  جناب آقای قربانی ازمددکاران خوب و ارزشی میباشند

 23. محسن :

  نامزدها:
  پروفسور زاهدی اصل
  پروفسور سام آرام
  دکتر آقابخشی
  دکتر حسینی حاجی بکنده ای
  دکتر اقلیما

 24. از طرف دانشجو های دانشگاه علامه :

  فقط استاد زواره ای.

 25. مهسا :

  باتشکر از زحماتتون من به دکتر انور صمدی راد و دکتر زاهدی و دکتر حریرچی رای می دم

 26. سلام

  آقای دکتر ایروانی

  الیاسی

 27. نازي :

  هر کسی انتخاب بشه جز استاد خیلی محترمم دکتر قجاوند

 28. بچه های علامه :

  استاد فاطمه زواره ای بهترین مددکار و بهترین استاد این رشته هستند بچه های علامه که خیلی بهشون مدیونند

 29. فائزه :

  استاد فاطمه زواره ای نه تنها اموزش دهنده ی علم مددکاری بلکه آموزش دهنده اخلاق مددکاری هم می باشند.

 30. پريناز :

  فقط فقط فقط دکتر قجاوند

 31. از شاگردان شما :

  دکتر زاهدی اصل.دکتر سام آرام،دکترآقابخشی،دکتر موسوی چلک،دکتراقلیما

 32. شاهدی :

  به نظر من پروفسور زاهدی اصل.

 33. مینو :

  بی شک خانم زواره ای بی نظیر هستند تا زمانی که با ایشون کلاس نداشته باشین و هم صحبت نشین شخصیت ایشون رو نمیشناسین .بی نظیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر .خدا هرکجا هستین حفظتون کنه من که از شما درس زندگیو یاد گرفتم .

ارسال نظر


آخرین موضوعات