کد خبر: 2518 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵:۴۷ - چهارشنبه ۲۴ اسف ۱۳۹۰ | ۲ نظر | |

استخدام مددکار اجتماعی در سازمان زندانها

به گفته مدیرکل امور کارکنان و خدمات اداری سازمان زندان‌ها  مجوز استخدام ۳ هزار نفر در سازمان زندان‌ها توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شد که آزمون مربوطه اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها،‌ یوسف افضلی اظهار داشت: برای تامین نیروی انسانی کارآمد و متعهد مورد نیاز سازمان زندان‌ها با تلاش مسئولان و کارشناسان حوزه معاونت توسعه منابع سازمان زندان‌ها تعداد ۳ هزار ردیف استخدامی از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به این سازمان اختصاص داده شده است تا از طریق برگزاری آزمون استخدامی افراد واجد شرایط جذب شوند.

وی افزود: از این تعداد مجوز تعداد یک هزار ردیف برای کارکنان قرار داد معین سازمان و تعداد ۱۶۰۰ ردیف برای کارکنان قرارداد معین سایر دستگاه‌های اجرایی و تعداد ۴۰۰ ردیف هم برای فرزندان شاهد و جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر اختصاص داده شده است.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: این تعداد در مشاغل مددکاری اجتماعی، پزشک، پرستار، حسابدار، کارگزین و مابقی مشاغل اصلی سازمان زندان‌ها از جمله مراقب امور تامینی و تربیتی و مراقب مسئول امور تامینی و تربیتی جذب خواهند شد.

مدیرکل امور کارکنان و خدمات اداری سازمان زندان‌ها با اشاره به اینکه زندانبانی از مشاغل سخت و طاقت‌فرسا است، خاطرنشان کرد: گرچه مجوز صادر شده اما مشکل منابع انسانی را به طور کامل رفع نمی‌کند اما امیدواریم با کمک معاونت توسعه مدیریت و منابع ریاست جمهوری بتوانیم بخشی از مشکلات زندان‌ها را در این راستا مرتفع کنیم.

افضلی زمان برگزاری این آزمون را ساعت ۹ صبح روزجمعه ۲۹ اردیبهشت ماه سال آینده اعلام کرد و گفت: داوطلبان استخدام فقط باید قرارداد کار معین یا مشخص بوده و نباید مستخدم رسمی ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید باشند.

مدیرکل امورکارکنان و خدمات اداری سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور همچنین عنوان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون توانمندی‌های عمومی و تخصصی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه سال آینده در محل‌های تعیین شده در سطح کشور توزیع خواهد شد.

افضلی افزود: آزمون توانمندی‌های عمومی شامل زبان و ادبیان فارسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فن‌آوری اطلاعات، معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی اجتماعی و مبانی قانونی که به تعداد 100 سوال چهار گزینه‌ای طراحی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمون تخصصی نیز شامل 40 سوال از آیین‌نامه سازمان زندان‌ها است گفت: داوطلبان بومی در استان‌های ایلام، آذربایجان غربی، اردبیل، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان با کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون عمومی و بر اساس نمرات برتر تخصصی می‌توانند از تسهیلات 50 درصد سهمیه استخدامی بومی برخوردارشوند.

افضلی خاطرنشان کرد: واجدین شرایط می‌توانند از طریق سایت سازمان زندان‌ها و همچنین روزنامه‌های کثیرالانتشار شرایط دقیق‌تر آگهی استخدام را ملاحظه و سپس اقدام به ثبت نام و ارسال مدارک کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ دیدگاه مطلب براي " استخدام مددکار اجتماعی در سازمان زندانها " ارسال شده است.

  1. با عرض سلام و تبریک سال نو.
    من به سایت سازمان رفتم و شرایط استخدامی رو نگاه کردم برای خراسان رضوی ۵۱ نفر با رشته ی مددکاری نیاز بود ولی متاسفانه هر ۵۱ نفر را مرد می خواستند.بسیار تعجب کردم واقعا!!!!آخه چه فرقی داره مددکار مددکاره دیگه علاوه بر این ما زندان زنان هم داریم!!

  2. س :

    سلام من که پشیمونم که مددکاریخوندم اصلا مگه کار پیدا می شه الان بازارکارهم که نداریم دچار افسردگی شدم

ارسال نظر


آخرین موضوعات