کد خبر: 2977 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۲۰ - شنبه ۱۹ فرو ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

مهلت ارسال آثار به جشنواره پیشگیری از اعتیاد تمدید شد

علیرضا خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری، آموزشی و ورزشی پیشگیری از اعتیاد اظهار کرد: این جشنواره به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم 15 تا 25 اسفند سال 90 برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش بالغ بر هزار و 600 نفر در زمینه اعتیاد، اجرای تئاتر خیابانی، توزیع کتابچه و برپایی نمایشگاه از جمله برنامه‌های این جشنواره بوده است.

مسئول واحد آموزش و فرهنگ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت ورزش به عنوان یکی از راه‌های پیشگیری از اعتیاد گفت: مسابقات ورزشی مانند طناب‌کشی و دارت برای دختران، فوتسال و دو برای دانش‌آموزان پسر در سطح مدارس و ناحیه برگزار شده و مرحله نهایی آن 20 تا 30 فروردین برگزار می‌شود.

وی از تمدید مهلت ارسال عکس و کاریکاتور جشنواره پیشگیری از اعتیاد خبر داد و افزود: علاقه‌مندان تا پایان فروردین فرصت دارند آثار خود را در این دو بخش به انجمن مهرآفرین واقع در خیابان 19 دی، کوچه 27، پلاک 108 ارسال کرده یا به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم واقع در بلوار جمهوری نبش کوچه 28 تحویل دهند.

خلیلی خاطرنشان کرد: متقاضیان باید عکس‌ها و کاریکاتورهای خود را پیرامون موضوع اعتیاد، پیامدها و پیشگیری تهیه کنند.

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان تنها مجاز به ارسال حداکثر 10 عکس هستند ولی محدودیتی در ارسال کاریکاتور وجود ندارد.

مسئول واحد آموزش و فرهنگ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: کتابی از مجموعه عکس‌ها چاپ و نمایشگاهی از بهترین‌ عکس‌ها برپا می‌شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات