کد خبر: 3216 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۲۵ - شنبه ۲ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

اختتامیه همایش ملی پیشگیری اجتماع محور در شهرکرد

شهرکرد/ واحد مرکزی خبر/ اجتماعی همایش ملی پیشگیری اجتماع محور با تبادل نظرکارشناسان اعتیاد بهزیستی کشور در شهرکرد به کار خود پایان داد. مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در مراسم اختتامیه این همایش گفت: هفت هزار تیم اجتماع محور در زمینه پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در سطح کشور فعال و در محیط های مختلف شهری و روستایی، ‌محیط کار، ‌محیط های آموزشی و محله ها فعال هستند .

آقای براتی سده افزود: در حال حاضر پنج میلیون و 300 هزار نفر تحت پوشش تیم های اجتماع محور هستند که با توجه به اینکه طیف وسیعی از جمعیت کشور را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند، نیاز به آموزش در این قشر بیشتر به چشم می خورد.

وی در خصوص اعتبارات دفتر پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدرگفت:پیش بینی می شود امسال از محل اعتبارات ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ، 100 میلیارد ریال و از ‌اعتبارات بهزیستی125 میلیارد ریال به این دفتر اختصاص یابد.

آقای براتی سده از پیش بینی دریافت 160 میلیارد ریال اعتبار ازمحل مصوبات مجلس برای یارانه درمان کمپ ها خبر داد و افزود :‌ پارسال یک میلیون و 800 هزار ریال به کمپ ها یارانه پرداخت شد که امسال این میزان افزایش خواهد یافت.

‌همایش کشوری پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد با حضور کارشنان حوزه پیشگیری بهزیستی کشور به مدت سه روز در شهرکرد برگزار شد و امروز به کار خود پایان داد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات