کد خبر: 3686 | تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵:۵۵ - شنبه ۱۶ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

طلاق در استان البرز دو برابر ازدواج شده است

طلاقهای ثبت شده در استان البرز نسبت به سال گذشته با رشد 1.2 درصدی همراه بوده که این رشد دو برابر رشد آمار ازدواج در همین مدت است.

آمار طلاق در استان البرز به تفکیک شهرستان‌ها در مجموع سه هزار و ۸۲۶ نفر برآورد شده که در شهرستان کرج این رقم معادل سه هزار و ۴۰۵ نفر، ساوجبلاغ ۱۷۲نفر، نظر آباد ۲۴۹ نفر برآورد شده است.

به گزارش ایلنا، طبق آخرین اطلاعات اداره کل ثبت احوال استان البرز، بر این اساس با توجه به داده‌های ارقام طلاق در استان البرز به تفکیک شهرستان‌ها، ۹۰. ۵ درصد از طلاقهای ثبت شده مربوط به شهرستان کرج است این در حالی است که طلاقهای ثبت شده نسبت به سال گذشته با رشد ۱. ۲ درصدی همراه بوده که این رشد ۲برابر رشد آمار ازدواج در همین مدت است.

بنا بر این گزارش بسیاری از مسئولان طی روزهای اخیر در استان البرز ریشه فساد‌ها و طلاق در استان را افزایش بیکاری خواندند البته طلاق از دیدگاه روان‌شناختی ریشه‌های مختلفی ا زجمله فقر فرهنگی، اعتیاد، خیانت زوجین به یکدیگر دارد که در استان البرزشاید یکی از دلایل مهم طلاق نبود شناخت کافی زوجین از خانواده‌ها به دلیل وجود اقوام مختلف در این منطقه و بیکاری باشد به هر حال مسئولین استان باید پاسخگوی این اتفاق نامبارک باشند.

منبع-ایلنا

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات