کد خبر: 3692 | تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰:۴۰ - شنبه ۱۶ ارد ۱۳۹۱ | ۱ نظر | |

تجهیز نیرو‌های اورژانس اجتماعی به افشانه اشک آور و شوکر

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه خطرات متعددی نیروهای اورژانس اجتماعی”123 ” را تهدید می‌کنند، گفت: با تعامل حراست سازمان نیروهای اورژانس اجتماعی به افشانه اشک آور و شوکر تجهیز می‌شوند.
محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه عدم برخی از قوانین در برنامه‌های اورژانس اجتماعی منجر به تهیه پیش‌نویس جدید از سوی سازمان بهزیستی و ارسال آن به هیات وزیران شده است اظهار داشت: دراین پیش نویس جایگاه قانونی اورژانس اجتماعی محکم‌تر از گذشته شده است.

وی تصریح کرد: پکیج کاملی در پیش نویس ارائه شده به هیات وزیران در نظر گرفته شده است به طوری که این پیش‌نویس با امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شده است.

نفریه خاطرنشان کرد: نخستین جلسه در 8 فروردین امسال در دبیرخانه شورای اجتماعی دولت در خصوص پیش‌نویس ارسال شده برگزار شد که به زودی جلسه بعدی نیز برگزار می‌شود.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افزود: در زمینه اورژانس اجتماعی دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلفی از جمله وزارت بهداشت،‌نیروی انتظامی، شهرداری و سایر دستگاه‌های دیگر وظیفه همکاری را دارند.

وی به اتفاق رخداد در خصوص یکی از مددکاران اورژانس اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این ماجرا فرد مددکار با ضربات چاقوی یک فرد شرور در ورامین به شدت مجروح شده که با حضور به موقع پزشکان خطر رفع شده است.

نفریه ادامه داد: در حال حاضر فرد ضارب شناسایی و از سوی نیروهای انتظامی و قضایی تحت تعقیب قرار گرفته است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۱ دیدگاه مطلب براي " تجهیز نیرو‌های اورژانس اجتماعی به افشانه اشک آور و شوکر " ارسال شده است.

  1. سلام
    خیلی خوبه کسی ازشون که دفاع نمیکنه حداقل خودشون از خودشون دفاع کنند

ارسال نظر


آخرین موضوعات