کد خبر: 3774 | تاریخ انتشار: ۰:۰۲:۳۱ - شنبه ۲۳ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

لزوم واحد های مشاوره و مددکاری در یگان های انتظامی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: 63 درصد پرونده های ارجاعی به دوایر اجتماعی و کلانتریهای استان، منجر به صلح و سازش شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمیدرضا اسلامی عصر پنجشنبه در کارگاه آموزشی مشاوران و مددکاران اجتماعی کلانتری های مازندران با تشریح اهداف تاسیس معاونت اجتماعی به اهمیت و لزوم واحد های مشاوره و مددکاری در یگان های انتظامی و مراکز مشاوره آرامش در استان ها پرداخت.

وی افزود: راه اندازی این مراکز در سطح یگان های انتظامی و تلاش بی شائبه مشاوران و مددکاران اجتماعی در این مراکز کاهش و پیشگیری از وقوع جرائم درپی داشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، فرآیند جذب مشاوران و مددکاران اجتماعی و برگزاری دوره های آموزشی برای آشنایی مددکاران با مسائل مبتلابه روز جامعه از جمله اهداف معاونت دانست که با همکاری پلیس پیشگیری در طول سال برگزار خواهد شد.

اسلامی افزود: مصالحه 63 درصدی پرونده های ارجاعی به این دوایر ازجمله عملکرد مثبت مراکز اجتماعی کلانتریها است.

این مقام مسئول به برگزاری سه کارگاه آموزشی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: این کارگاه آموزشی با محوریت مداخله در بحران خانوادگی، خیانت، اعتیاد، دخالت اطرافیان و مهارت های ارتباطی زوجین با دعوت ازاساتید برجسته دانشگاهی برگزار خواهد شد.

بیشتر:

ارائه خدمات مددکاری در ۱۵ کلانتری قم

مصالحه ۶۷ درصد پرونده‌ها در مراکز مددکاری کلانتری های تهران

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات