کد خبر: 3890 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۸ - یکشنبه ۳۱ ارد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

تجلیل ازمددکاران اجتماعی گناباد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از برگزاری همایش تجلیل از مددکاران و فعالان خدمات اجتماعی این شهرستان خردادماه جاری در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آصف زارع ظهر شنبه در جمع روسا و نمایندگان ادارات مختلف شهرستان که در محل سالن کنفرانس دانشگاه آزاد برگزار شد اظهار داشت: حوزه مددکاری حوزه ای وسیع است و این در حالی است که بسیاری از معضلات فعلی اگر در زمان خودش به آن توجه و پرداخته می شد برایدرمانش نیاز به هزینه های زیادی نبود.

وی با اشاره به نقش حساس مددکاران در جامعه گفت: تجلیل از مددکاران انگیزه کاری آنان رابیشتر خواهد کرد و این انگیزه مضاعف برای جامعه خوب و راه گشا خواهدبود.

زارع با اشاره به همایش سراسری تجلیل از مددکاران اجتماعی و فعالین حوزه خدمات اجتماعی گناباد درششم خردادماهتصریح کرد: این همایش به منظور حساس سازی جامعه ومعرفی حوزه مددکاری اجتماعی به شهروندان است.

وی گفت: در شهرستان گنابادمددکاران مختلفی در ادارات شهرستان مشغول به کار هستند که همگی آنان فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی گناباد هستند.

وی بیان داشت: دانشجویان علوم اجتماعی به منظور ارتباط محیط کاری مددکاران با دانشگاه این همایش را مدیریت می کنند.

زارع اظهار داشت: در حوزه مددکاری نیروهای خوبی در سطح شهرستان داریم و همه باید تلاش کنیم تا از توانایی این مددکاران در جهت کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: همایش تجلیل از مددکارن اجتماعی گناباد به مدت یک روز در محل این دانشگاه برگزار می شود.

زارع افزود: در این همایش ضمن تجلیل از مددکاران حوزه های مختلف باهمکاری ادارات مربوطه نمایشگاه توانمندیهای مددکاری گناباد برگزار می شود.

وی ضمن تقدیراز تمامی مسئولان و مددکاران ادارات گناباد در جهت همکاری با این همایش اضافه کرد: در حاشیه این همایش نشستهای تخصصی حوزه مددکاری برگزار خواهد شد

مرتبط:

اولین همایش کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کل کشور

فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی علمی کاربردی مددکاری اجتماعی

دومین کنفرانس ملی مددکاری اجتماعی در خمینی‌شهر برگزار می‌شود

برگزاری همایش مددکاری اجتماعی و پیشگیری اجتماعی

کنگره بین‌المللی ایدز، زنان و کودکان در شیراز برگزار می شود

اولین نشست تخصصی مددکاری اجتماعی در بلایای طبیعی برگزار شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات