کد خبر: 3928 | تاریخ انتشار: ۰:۰۲:۴۰ - چهارشنبه ۳ خرد ۱۳۹۱ | ۱ نظر | |

انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی بعنوان انجمن علمی دانشجویی برگزیده انتخاب شد

جشنواره تقدیر از برترین های انجمن های علمی – دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در روز دوشنبه اول خرداد ماه از ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با هدف تقدیر از برترین های انجمن علمی و دانشجویی دانشگاه با حضور شورای مرکزی انجمن ها و همکاران همراه انجمن های علمی – دانشجویی در دانشکده ها و اعضای فعال آنها برگزار شد.

در این جشنواره آقایان مهندس حافظی (نماینده معاونت علمی و پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) متقی (رئیس دفتر انجمن های علمی دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، زنجانی (معاون مدیر کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، فلاح (دبیر شورای مدیران فرهنگی منطقه یک) ، دکتر صحرایی (سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی) سخنرانی کردند.

انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی بعنوان انجمن علمی دانشجویی برگزیده در فعالیت آموزشی انتخاب و صاحب تندیس جشنواره گردید و همچنین در بخش نشریه های علمی دانشجویی بعنوان دومین نشریه برگزیده انتخاب شد.

این موفقیت را به تمام دانشجویان مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و تمام دوستانی که در فعالیتهای انجمن همکاری نموده اندتبریک می گوییم.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

منبع وبلاگ انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی بعنوان انجمن علمی دانشجویی برگزیده انتخاب شد " ارسال شده است.

  1. بسمه تعالی
    با سلام واحترام،اینجانی نیز از طرف انجمن مددکاران اجتماعی ایران این موفقیت را به دانشجویان فعال در این انجمن علمی-دانشجویی تبریک می گوییم.با اطمینان می گویم که در آینده نیز جامعه مددکاری اجتماعی از این عزیزان بیشتر خواهد شنید.تهعد،مسئولیت پذیری و خلاقیت شان ستودنی است.
    سید حسن موسوی چلک

ارسال نظر


آخرین موضوعات