کد خبر: 3945 | تاریخ انتشار: ۰:۰۶:۵۸ - یکشنبه ۷ خرد ۱۳۹۱ | ۷ نظر | |

درگذشت ستاره فرمانفرمائیان

 • ستاره فرمانفرمائیان از پیشگامان مددکاری نوین و تنظیم خانواده در ایران در 91سالگی در خانه‌اش در لس‌آنجلس درگذشت. وی اولین دانشجوی ایرانی دانشگاه کالیفرنیای‌جنوبی بود و فوق‌لیسانس خود را از دانشگاه شیکاگو گرفت. دانشگاه هاروارد نام این زن را جزو زنان پیشرو در مددکاری در فهرست زنان تاثیرگذار در تاریخ آمریکا قرار داده است.
 • خانم فرمانفرماییان در رشته مددکاری اجتماعی، خدمات اجتماعی و رفاه اجتماعی خبره و در عین حال پژوهشگر، مشاور و دارای مدیریتی قوی و تاثیرگذار بود. هم اکنون تربیت یافتگان او در سراسر جهان و در داخل کشور منشاء خدمات ارزنده حرفه ای هستند و نام ایشان با نام دانشکده خدمات اجتماعی به عنوان یکی از کانون های معتبر تربیت مددکاران اجتماعی در جهان حرفه ای از شهرت والایی در سراسر جهان و سازمان های بین المللی برخوردار است.”یادش گرامی باد و روحش شاد باد”.

 

مرتبط:

ستاره فرمانفرمائیان بنیانگذارمددکاری اجتماعی در ایران
ستاره فرمانفرمائیان بنیانگذار مددکاری اجتماعی در ایران در گذشت

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۷ دیدگاه مطلب براي " درگذشت ستاره فرمانفرمائیان " ارسال شده است.

 1. سلام
  روحش شاد و یادش گرامی
  به پاس زحماتی که برای میهن عزیزمان و رشته مددکاری اجتماعی ایران کشیدند.

 2. مهربانی گفت:

  خداوند قرین رحمتش کند
  ولی جای بسی تعجب است که چرا بسیاری از شاگردان ایشان و به قولی پیشکسوتان مددکاری اجتماعی در این واقعه تلخ و بزرگ سکوت اختیار کرده اند !!

 3. صالحی گفت:

  جهت شرکت در مراسم ختم آن مرحومه می توانید به آدرس: میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی ، بعد از خیابان فرصت شیراز،خیابان جعفرزادگان، شماره ۲ انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی مراجعه نمایید.

 4. اسما گفت:

  سلام
  برای ستاره شدن باید از خود گذشت یعنی همان کاری که ستاره خانم فرمانفرمائیان کرد. به خاطر تمام زحماتی که درطول سالهای زندگیشان برای جامعه مددکاری متقبل شدند از ایشان سپاسگذارم. روحش شادو یادش گرامی باد

  اسما دانشجوی مددکاری اجتماعی

 5. محمدرضا گفت:

  آمد و چه غریبانه رفت .
  یادش برای همیشه در خاطره ها خواهد بود.

 6. adin گفت:

  به امید روزی که ایران پر از ستاره بشه

 7. مریم گفت:

  چقدر من این بزرگ بانو رو دوست داشتم و چقدر حالم بد شد حالا که داشتم کتابشون رو برای سرچ به دوستی معرف میکردم خبر مرگشون رو دیدم و حالم بد شد! حالم بد شد از اینکه باید خبر فوتشون رو انقدر خاموش بشنوم! …من حاضرم شرط ببندم خیلی از مددکاارا اجتماعی یکبار هم کتاب این بانو رو نخوندن. چقدر تلخه این فراموشی.

ارسال نظر


آخرین موضوعات