کد خبر: 3984 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۰ - چهارشنبه ۱۰ خرد ۱۳۹۱ | ۲ نظر | |

همایش علمی مددکاری خانواده در اراک برگزار می‌شود

آذردخت همتا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: این همایش به مناسبت گرامیداشت روز مددکاری اجتماعی و مقارن با هفته بهزیستی و اهداف عالیه طرح پیشگیری و کاهش طلاق در شهرستان اراک 28 تیر ماه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این همایش به همت اداره کل بهزیستی استان مرکزی با همکاری انجمن مددکاران اجتماعی ایران، استانداری مرکزی و دستگاه‌های ذیربط برگزار خواهد شد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه فراخوان ارسال مقالات به این همایش از امروز آغاز شده است گفت: علاقمندان به شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را تا 10 تیر ماه جاری به دبیرخانه این همایش واقع در معاونت امور اجتماعی این اداره کل ارائه دهند.

همتا با اشاره به محورهای این همایش گفت: مداخلات موفق در کنترل و کاهش طلاق، نقش رسانه در ارتقاء سلامت خانواده، خانواده سالم از منظر اسلام، نقش سیاست‌گذاری اجتماعی در تحقق خانواده سالم، عوامل مؤثر در طلاق، راهکارهای کنترل و کاهش طلاق در استان مرکزی، نقش مددکاری اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خانواده و… از مهم‌ترین محورهای این همایش است.

به گفته وی علاقمندان همچنین می‌توانند مقالات خود را به آدرس پست الکترونیکی Socialworks.beh@gmail.com ارسال کنند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۲ دیدگاه مطلب براي " همایش علمی مددکاری خانواده در اراک برگزار می‌شود " ارسال شده است.

  1. monir seyedsalehi گفت:

    با عرض سلام و احترام
    بسیار خوشحال شدم که در زادگاهم چنین همایشی برگزار می گردد چرا که جای چنین همایشهائی بسیار خالی بود.من رئیس اداره مددکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی هستم.این دانشگاه به عنوان اولین دانشگاهی که اداره مددکاری را در ستاد خود تاسیس نموده و توانسته تا حدود زیادی نقش واقعی مددکاران اجتماعی را در حیطه بهداشتی درمانی را به مسئولین مراکز درمانی و همچنین مسئولین دانشگاه بشناساند و من به عنوان اولین رئیس اداره مددکاری از سال ۸۲ تا کنون بوده ام و خوشحال میشوم بتوانم با شما همکاری نمایم.

  2. نامدار گفت:

    سلام
    چرا اینقدر اطلاع رسانی کمه من امروز متوجه شدم آیا باید مقاله را به صورت کامل بفرستیم یا فقط چکیده

ارسال نظر


آخرین موضوعات