کد خبر: 4315 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱:۴۳ - چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۱ | ۱ نظر | |

بیش از 6 هزار نفر دانش آموخته دانشگاه علوم بهزیستی

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: بیش از 6 هزار نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند .
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، فلاحی در همایش دانش آموختگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بیان کرد: امسال بیستمین سال فعالیت این دانشگاه است .
وی افزود: از فارغ التحصیلان سال 80 به بعد برای حضور در این همایش با شیوه های مختلف الکترونیکی و تلفنی دعوت شد.
فلاحی با بیان اینکه رویکرد دانشگاه تحصیلات تکمیلی است، اضافه کرد:1350 دانشجو در 6 رشته کارشناسی،21 رشته کارشناسی ارشد و 15 رشته دکتری مشغول تحصیل هستند که در برخی از رشته ها(دکترای ارتوپدی فنی و مددکاری اجتماعی) نخستین فرد فارغ التحصیل در کشور از این دانشگاه است.
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود: رشته های دکترای تخصص با رویکرد پژوهشی نخستین بار در این دانشگاه ایجاد شده است.
وی بر لزوم تشکیل کانون دانش آموختگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اشاره کرد و گفت:ایجاد شبکه علمی به منظور فعالیت های پژوهشی و هم افزایی علمی و آموزشی و به روز رسانی اطلاعات از جمله اهداف این کانون خواهد بود.
مدیر مرکز مطالعات وتوسعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از ایجاد بانک اطلاعات دانش آموختگان نیز به منظور رصد فعالیت های علمی این دانشگاه خبر داد.
وی گفت:رصد فعالیت های علمی دانشگاه و میزان تحقق اهداف کلان و سیاستگذاری های آینده از جمله وظایف مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۱ دیدگاه مطلب براي " بیش از 6 هزار نفر دانش آموخته دانشگاه علوم بهزیستی " ارسال شده است.

  1. آمدنت چون رستاخیز، عدل گستر است و چون سپیده صبح، نوید آغازی دوباره برای همه خوبی هاست .

    میلاد مهدی موعود مبارک باد

ارسال نظر


آخرین موضوعات