کد خبر: 4362 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۴۷ - پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱ | ۵ نظر | |

هیچ مددکاری زیر دیپلم در مجموعه امداد فعالیت نمی‌کند

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، سید قوام‌الدین مهدوی در نشست خبری خود اظهار داشت: در مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای در طول سال برای کارمندان در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: از سال 1369 تا 90 و در این دوره دوره‌های آموزشی 600 درصد رشد داشته است که بخشی از این آموزشها ویژه کارکنان و خانواده‌هایشان است.

مهدوی اضافه کرد: آموزش‌های مجازی و آزمون‌های الکترونیکی بخش دیگری از آموزش‌های مرکز پژوهش امداد است. ضمن اینکه در طول سال آموزشهای فراگیر در حوزه مددکاری انجام می‌شود.

رئیس مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد بیان داشت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با هدف اثربخشی کردن آموزش‌ها بخش دیگری از اقدامات حوزه پژوهشی کمیته امداد محسوب می‌شود.

وی در ادامه از اجرای طرح تعیین خط و نقشه فقر در کشور خبر داد و گفت: این طرح تا پایان سال برگزار خواهد شد که برنامه‌های خاصی برای پیشگیری و برون از فقر در طرح پیش‌بینی شده است.

رئیس مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد افزود: طرح تعیین خط و نقشه فقر از طریق مجموعه امداد و با همکاری مراکز دانشگاهی آماده شده است که پیش‌بینی می‌شود در یک ماه آینده به تصویب مدیریت عالی کمیته امداد برسد.

مهدوی اضافه کرد:‌ مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد طرحهای دیگری از جمله طرح پژوهش و بررسی مشکلات زنان سرپرست خانوار، طرح شناسایی افراد توانمند شاغل در زمینه مدیریتی را در دستور کار دارد و تمامی طرح‌ها با اهداف پیش‌بینی شده انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد اضافه کرد: در سال جاری نیز همایش‌های مختلفی از جمله همایش ملی امر به معروف و نهی از منکر در سلامت اداری در آستانه هفته امر به معروف با همکاری دستگاه‌های مختلف برگزار می‌شود که اهداف این همایش توسعه و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در کشور است.

وی اضافه کرد: همایش‌های دیگری نیز از سوی مرکز آموزش و پژوهش در سال جاری پیش‌بینی شده که در مقاطع زمانی مختلف برگزار خواهد شد. ضمن اینکه در اسفند ماه نیز کنفرانس بین‌المللی آموزش کسب و کارها با حضور کارشناسان و اساتید و همچنین مسئولان از کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین برگزار خواهد شد.

مهدی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ مددکاری زیر دیپلم در مجموعه امداد فعالیت نمی‌کند و اکثر مددکاران دارای مدرک فوق‌دیپلم هستند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۵ دیدگاه مطلب براي " هیچ مددکاری زیر دیپلم در مجموعه امداد فعالیت نمی‌کند " ارسال شده است.

 1. مهسا :

  دستشون واقعا درد نکنه باز جای شکرش باقیه دیپلم دارن!!!

 2. پريسا :

  یعنی واقعا هیچ جا نیست به داد مددکاری اجتماعی برسه واقعا کمیته امداد چه راحت با افتخار اعلام میکنه مددکارای ما دیپلم دارند !!!

 3. محمدرضا :

  واقعا جای تشکر و قدردانی داره از همین جا دستان پر مهرشون رو انقدر فشار میدم که مددکاری اجتماعی رو مسخره نکنن
  تورو خدا دیپلم با زیر دیپلمش چه فرقی میکنه آخه اون مددکاری که دیپلم هم داره دیپلمش ماله زمان میلاد مسیح هست
  مشکل اینه که کسایی که تو جایگاه مددکاری اجتماعی در سمت های بالا قرار دارند سرنوشت دانشجویان مددکاری به دست اینا هست برای حفظ سمتشون میترسن حرفی بزنن.خودشون رو درگیر کنن و از این رشته و تحصیل کرده های این رشته دفاع کنن و میدان را برای اینها باز کنن.
  فقط تو سمینار و اینا میگن ما فارغ التحصیلان مددکاری بیکار نداریم
  بگو بیا به من ایمیل بزن تا کلی نشونت بدم بیکار داریم یا اصلا در خوشه مددکاری فعالیت نمیکنن چونن کار نبوده
  این همه برای فوت خانم فرمان فرمایان اعلام غم و اندوه کردین خودتون رو شاگرد کوچیک ایشان معرفی کردین حداقل یکم از شجاعت این زن رو داشته باشین خودتان رو درگیر اصلاح و مصلحت این رشته بکنین که همتون تو کتاباتون نوشتین رشته مقدسی هست.حداقل حرمت مقدس بودنش شکسته نشه حرف خودتون هم زمین نخوره
  نمیتونین میدان رو باز بزارین اون کسایی که جوان تر هستند و خودتون میدونین وجود دارند پیش قدم بشن و کاری بکنن.
  والسلام
  اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

 4. زهرا :

  سلام لیسانس هاوفوق لیسانس های مددکاری وعلوم تربیتی بیکارن اونوقت آقایون حرف ازمددکار دیپلم که صدرصد با رابگه استخدام شدند خسته نباشین ارباب

 5. محمد :

  من فارغ التحصیل مددکاری اجتماعی هستم در کمیته امداد مشغول خدمتم اما پست مددکاری به من واگذار نمی شود.

ارسال نظر


آخرین موضوعات