کد خبر: 4386 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۷ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۱ | ۲ نظر | |

راه اندازی دفاتر پیشخوان مددکاری برای خانواده زندانیان تحت پوشش کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بزرگترین مشکل خانواده های زندانیان تحت پوشش امداد نیاز به مشاوره است.

علی محمد ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا با بیان اینکه کمیته امداد با انجمن حمایت از زندانیان و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی کشور هماهنگی کافر دارد اظهار داشت:ایجاد دفاتر پیشخوان مددکاری برای خانواده زندانیان از جمله دستاوردهای توافقات صورت گرفته با دو نهاد یاد شده است.
معاون حمایت و سلامت امداد مشکلات معیشتی، بهداشت و درمان، اشتغال و تحصیل را از مشکلات اصلی خانواده زندانیان تحت پوشش کمیته امداد بیان کرد و گفت: خانواده زندانیان تحت پوشش کمیته امداد مانند سایر مددجویان از تمامی خدمات این نهاد در بخش های مختلف مانند ایجاد اشتغال و ازدواج بهره مند می شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه مددکاران زندان های سراسر کشور موظف هستند ضمن شناسایی مشکلات زندانی و خانواده وی، مسایل مربوط به کمیته امداد و خانواده های زندانی تحت پوشش این نهاد را اعلام کنند تا بر اساس آن تصمیم گیری شود افزود: عمده ترین مشکل خانواده های زندانیان بویژه خانواده زندانیان حبس ابد یا زندانیانی که مدت طولانی در حبس هستند، نیاز به مشاوره در مسایل مختلف زندگی است.

خبرگزاری پانا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۲ دیدگاه مطلب براي " راه اندازی دفاتر پیشخوان مددکاری برای خانواده زندانیان تحت پوشش کمیته امداد " ارسال شده است.

  1. پريسا :

    امیدوارم برای این دفاتر پیشخوان مددکاری از کارشناسان مددکاری استفاده بشه نه افرادی که ۶ ماه دوره دیده باشن و مشاور و مددکار به عنوان یه تیم کار کنن

  2. خانم صباغی :

    با عرض سلام خدمت تمام مسئولان زحمت کش.ترم ۶مددکاری خانواده هستم.علاقه زیادی به رشته خودم دارم خواهشمندم در ادارات و موسسات برای بخش مددکاری از متخصصین مددکاری استفاده کنین . نیاز جامعه ما به مددکاری خیلی زیاده اما خیلی کم توجه میشه و نقشش کمرنگه. باتشکر

ارسال نظر


آخرین موضوعات