کد خبر: 4585 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۰ - چهارشنبه ۱۱ مرد ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

دولت نیازهای اولیه قشر آسیب پذیر را رفع کرده است

فرماندار بشاگرد گفت: دولت با مصوبات و اجرای سیاست های کلان خود همواره به قشر آسیب پذیر و نیازمند جامعه توجه ویژه داشته و زمینه بهره مندی آنان را از یک زندگی شرافتمندانه فراهم نموده است

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بندرعباس رضا ملانصب با بیان اینکه خدمت به قشر نیازمند و محروم تحت پوشش و پشت نوبت دارای ارزش معنوی و بالایی است اظهار داشت: کار دولت در این زمینه در واقع نوعی عبادت می باشد چرا که خدمت به خلق خدا آن هم به درمانده ترین افراد اجر زیادی در درگاه خداوند متعال دارد.

وی اضافه کرد:باید با مددکاری راه و روش زندگی کردن را به افرادیکه شاید امیدی به زندگی ندارند هموار سازیم و دولت نیز این را برای خود یک وظیفه می داند.

وی گفت: فراهم کردن زمینه بهره مندی قشر آسیب پذیر و نیازمند از یک زندگی شرافتمندانه می تواند استعدادهای این عزیزان را به جامعه برساند و هم آنان خود را سربار جامعه احساس نکنند.

فرماندار بشاگرد در ادامه بیان داشت: همین در این راستا رسالت بزرگی را بر عهده داریم که باید علاوه بر ارائه خدمات رسانی به قشر محروم در فرنگ سازی این جامعه نیز با برنامه ریزی تلاش نمائیم.

ملانصب ادامه داد: توسعه فضاهای آموزشی مربوطه و توجه به آموزش خانواده ها و فرزندان آنان در مراقبت های فردی می توان اجتماع سالمی را پدید آورد و سلامتی جامعه بخصوص قشر جوان و نوجوان تحرک شادابی خواهد بود که توسعه را بدنبال خواهد داشت.

وی اعتیاد را بزرگترین معضل برای جهان امروز عنوان کرد و افزود: این بلای خانمان سوز با تلاش عزیزان در بهزیستی روند رو به کاهش داشته و کلاس های آموزشی در این زمینه از هر جای دیگر مفیدتر واقع شده است و الحق و الانصاف بهزیستی توانسته است نقش ارزنده ای در این زمینه ایفا کند که جای تحسین است./س

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات