کد خبر: 4801 | تاریخ انتشار: ۱:۴۷:۴۶ - یکشنبه ۵ شهر ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

رتبه نخست کشوری گیلان در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، غلامعلی رضوانی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح 28 خانه کمیته امداد لنگرود اظهار کرد: کسانی که در راه رضای خداوند کار می‌کنند هرگز خستگی و کسالت را احساس نمی‌کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت افزود: احمدی‌نژاد مانند شهید رجایی به خدمت نظام جمهوری اسلامی می‌پردازد و این امر در مقایسه با دولت‌های گذشته با این دولت به خوبی مشهود است به گونه‌ای که در برخی خدمات در مقایسه با دولت‌های قبلی یک جهش 100 درصدی داشته است که حتی مخالفان دولت نیز به آن اقرار دارند.

وی در باره کارهای انجام شده در سال 90 ابراز کرد: سال گذشته اقدام‌های خوبی در کمیته‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی گیلان انجام شد و در برخورد با ناهنجاری‌ها مانند مشروبات، ماهواره، بدحجابی و بی‌عفتی در سواحل دریا و جنگل و برخورد با قلیان‌سراهای غیرقانونی اقدام‌های خوبی انجام گرفت.

معاون امنیتی‌سیاسی استاندار گیلان با اشاره به اینکه در کمیته مبارزه با مشروبات الکلی یک حرکت فراگیر صورت گرفته است، تصریح کرد: مشروبات الکلی به دو صورت دست‌ساز و خارجی با رقم قابل توجهی وارد استان می‌شود.

وی اضافه کرد: با وجود هجمه دشمن در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه فرهنگی استان، گیلان در برخورد با ناهنجاری‌ها مقام نخست را بین استان‌های بزرگ کشور به خود اختصاص داده است.

رضوانی به انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان اشاره کرد و متذکر شد: در زمان برگزاری انتخابات باشکوه در ایران بسیاری از شهرها آبستن حوادث بود و به دلیل تراکم جمعیتی برای برپایی منظم انتخابات شورای تامین استان 33 جلسه در یک سال برگزار کرد که این میزان جلسه در تاریخ انقلاب بی‌نظیر بوده است.

وی درباره ارائه گزارش‌ها به مردم، خاطرنشان کرد: این گزارش‌ها باید ارائه شود تا در حق دست‌اندرکاران امر جفا صورت نگیرد.

این مسئول ابراز کرد: در مواقعی عددها و ارقام ارائه شده زیر سئوال می‌رود و باید یادآور شد که نارسایی‌هایی نیز وجود دارد و باید در جاهایی بیشتر کار شود.

وی با اشاره به سوءاستفاده اخلالگران از گرانی مرغ اذعان کرد: کسانی می‌خواستند با گران کردن مرغ خلل و مشکل ایجاد کنند که با جلوگیری از قاچاق مرغ و توزیع آن در بین مردم سعی در برطرف کردن این مشکل کردیم.

رضوانی کمک به محرومان و رسیدگی به وضع معیشتی مردم را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: باید در همه حال به یاری محرومان شتافت و کمیته امداد همواره در استان مددکار محرومان بوده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات