کد خبر: 5155 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۴۱ - جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

توجه به سیاست مددکار محوری در کمیته امداد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم، علی‌محمد ذوالفقاری در گردهمایی فصلی کارکنان حوزه حمایت و سلامت کمیته امداد که در قم برگزار شد گفت: با توجه به تغییر در تعریف فقر، نوع و شکل فقر و فقیر نیز تغییر کرده است بنابراین امروز هر نوع تحول در امداد باید خود را در زندگی فقرا نشان دهد و در ارتقاء سطح فرهنگی، معیشتی و زندگی مددجویان تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به اینکه در صدد از بین بردن نداری‌مداری در فرهنگ مددجویان و مراجعین به کمیته امداد هستیم اضافه کرد: در حال بررسی تحلیل محتوایی فقر هستیم و متناسب با نیاز مراجعین کارگزار مددجو را تعریف خواهیم کرد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار کرد: مددکاران باید درد دردمندان و نیاز فقرا و ایتام را با تمام وجود حس کرده و با روح و روان خویش لمس کنند تا این نهاد در انجام وظایف خود توفیقات بیشتری به دست آورد.

وی با اشاره به تلاش مدیران دفتر مرکزی کمیته امداد در خصوص روان‌سازی مقررات این نهاد بیان کرد: قصد داریم با حمایت از مددکار محوری اعتبارات و خدمات شناور امداد را در این مسیر هدایت کرده و توسط مددکاران خانواده‌های توانمند خانواده‌های زیرپوشش را ارتقاء دهیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات