کد خبر: 5315 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۳۵ - چهارشنبه ۱۷ آبا ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

دانشگاه فردوسی با 40 مشاور متخصص در زمینه مباحث مددکاری اقدام می کند

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد گفت: مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد با 40 مشاور متخصص در زمینه مباحث مددکاری و مهارتی اقدام می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مشهدی بعد از ظهر دوشنبه در نشست کارگروه “خانواده پایدار” با موضوع ازدواج های دانشجویی که در محل ساختمان مرکزی دانشگاه فردوسی برگزار شد اظهار کرد: مرکز مشاوره این دانشگاه با حضور بیش از 40 مشاور ومتخصص که کار مشاوره ای انجام می دهند یکی از مراکز مطرح استان و کشور به حساب می آید.

وی افزود: از جمله کار های مشاوره ای که در این مرکز تخصصی انجام می گیرد شامل مشاوره هایی در حوزه سلامت، ازدواج های دانشجویی و مسائل ومشکلات فردی و خانوادگی است و حوزه های دیگری مانند کارگاه های آموزشی ومباحث مددکاری که به صورت مهارتی ارائه می شود را می توان نام برد.

مشهدی اظهار کرد: سال گذشته هشت هزار مشاوره فردی در این مرکز انجام شده است که از این تعداد مشاوره دوهزار جلسه آن به ازدواج و مباحث مربوط به آن بوده است.

وی همچنین بیان کرد: در خصوص مهارت های زندگی وازدواج پایدار وموفق پیش از ازدواج نیز برای دختران وپسران دانشجو دوره های آموزشی خوبی برگزار شده است.

وی توضیح داد: به منظور افزایش اطلاعات و دانسته های دانشجویان متاهل نیز یکسری دوره های آموزشی برگزار شده است.

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی همچنین با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی دیگر در دانشگاه گفت: آموزش های دیگر نیز با توجه به مقاطع تحصیلی وتعداد سال های تحصیل دانشجویان وبرحسب سال اولی یا آخری بودن دانشجویان برگزار خواهد شد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات