کد خبر: 5427 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۳۴ - شنبه ۴ آذر ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

رونمایی از سامانه ارزیابی عملکرد سازمان داوطلبان در روز جهانی داوطلب

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمراز رونمایی سامانه ارزیابی عملکرد این سازمان همزمان با روز جهانی داوطلب (15 آذر) خبرداد.

فرحناز رافع در گفت و گو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ با اعلام خبر رونمایی از سامانه ارزیابی عملکرد سازمان داوطلبان گفت: به منظور افزایش کارایی و بهره‌وری و همچنین بالابردن کیفیت خدمات سازمانی ارزیابی و پایش عملکرد مددکاران مورد توجه سازمان داوطلبان قرار گرفت.

وی افزود: در سال جاری در تدوین استراتژی‌های سازمانی و اصلاح ساختار سازمانی، بر ارزیابی و پایش عملکرد در بخش‌های مختلف سازمان تاکید شده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه طرح ارزیابی و پایش عملکرد همسو با سند توسعه فدراسیون بین‌المللی هلال‌احمر و صلیب‌سرخ صورت گرفته است گفت: سامانه ارزیابی عملکرد در چهار بخش طراحی شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌های متعددی در زمینه ارتقای کیفیت عملکرد داوطلبان در نظر گرفته شده است گفت: بیشتر برنامه‌های ارتقای کیفی که در سال جاری برگزار شد، برای نخستین بار بود و به منظور ارزیابی و ارتقای سطح این برنامه‌ها، سامانه ارزیابی عملکرد در روز جهانی داوطلب رونمایی می‌شود تا ضمن تربیت نیروهای ارزیابی داوطلب بتوان برنامه‌های این سازمان را ارتقا داد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات