کد خبر: 5537 | تاریخ انتشار: ۰:۰۲:۳۵ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱ | ۳ نظر | |

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی یک ساله شد

از زمان راه اندازی وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران در 17 اذر ماه سال 1390 یک سال می گذرد و قطعا تا رسیدن به نقطه ایده آل راهی دور و دراز در پیش داریم. از کلیه کاربران گرامی ، اساتید بزرگوار و مددکاران اجتماعی استدعا داریم با ارسال نظرات سازنده خویش ما را در بهبود کیفیت مطالب این وب سایت یاری فرمایند.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

با تشکر

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

آشنایی بیشتر با این وب سایت را در این قسمت بخوانید

دریافت بنر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۳ دیدگاه مطلب براي " وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی یک ساله شد " ارسال شده است.

 1. با سلام و احترام
  این وبسایت، پایگاه مجازی بسیار خوب و مفیدی است خصوصاً برای ما مددکاران اجتماعی ایران. بهتر بگم قوت قلبی است برای قلبهای نگران و پر دغدغه ما مددکاران. بهر حال ما از شما بینهایت ممنون و سپاسگزاریم که کلی سرمایه مادی و معنویتون رو برای پیشبرد اهداف والای مددکاری اجتماعی هزینه کردید. چه بسا شما هم مثل خیلی های دیگه میتونستید در زمینه های مختلفی در حوزه فضای مجازی پولسازی کنید ولی یقیین دارم اینکار رو نکردید. تولد یکسالگی وبسایت وزینتان مبارک. موفق و موید باشید. طلسچی. مددکار اجتماعی

 2. مدیر سایت گفت:

  با سلام
  ممنونیم از جناب آقای جواد طلسچی یکتا مدیر محترم سایتهای کانون کلینیکهای مددکاری اجتماعی.
  و تشکر بابت نقش آفرینی بسیار موثرتان در ایجاد وفاق و هماهنگی در مطالب وب سایتهای مددکاری اجتماعی کشورمان.

 3. یزدانی گفت:

  اقای موحدی عزیز
  حرکت ابتکاری شما در طر احی و راه اندازی یک وبسایت تخصصی در زمینه مددکاری اجتماعی، امروز به خوبی جواب گرفته و بسیاری از همکاران در سراسر ایران اطلاعات مربوط به حوزه مسایل اجتماعی و همینطور اخبار اتفاقات ریز ودرشت حرفه را از سایت تخصصی مددکاران اجتماعی جستجو می کنند.
  موفقیت شما و همکارانتان را در این مجموعه تبریک می گویم. مطمئنم که پشتکار شما و سایر دوستان به موفقیت های فراوانی برای این مجموعه منجر خواهد شد.

  انشاءالله همیشه پیروز و عزیز باشید.

ارسال نظر


آخرین موضوعات