کد خبر: 5544 | تاریخ انتشار: ۰:۰۵:۳۹ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱ | ۱۱ نظر | |

به مناسبت سالروز راه اندازی سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

دیگر عصر کاغذ به پایان رسیده است 

6ماه بعد از شروع فغالیت وبلاگ نویسیم و سیاحت در فضای مجازی ناخودآگاه وضعیت اطلاع رسانی بروز ، جامع و کامل مطالب مربوط به علوم مددکاری اجتماعی و مباحث آسیبهای اجتماعی را ناکافی و زیبنده مددکاران اجتماعی ایران ندانستم. و 16 آذرماه سال نود بود که به اتفاق دوستان بعد از یکسری تعاملات نظری و بارش افکار تصمیم به ایجاد یک وب سایت جامع و مدون در حوزه مددکاری اجتماعی شدیم وب سایتی که  بروز بوده و کوچکترین تراکنشها و فعالیتهای مددکاری را به نحو مطلوب منعکس نموده ومورد نقد و تحلیل قرار بدهد.وب سایتی که اخبار و مطالب عام را به مطالب مددکاری تقلیل داده و به نفع شکوفایی و توسعه حرفه رقم بزند.

اجازه ندهیم رشته های دیگر ، رشته و عناوین حرفه امان را با فیلتر و رویکرد خودشان مورد تجزیه تحلیل قرار داده و نهایتا به نفع دیدگاههای حرفه گرایی خودشان ضبط نمایند.
هرچند آن چیزی که می خواستیم و آن که مد نظرمان بود محقق نگشته است ولی انصافا در طول یکسال گذشته کارهای زیادی جهت بهینه سازی وب سایت انجام یافته است .هزاران ساعت زمان هزینه شده است نزدیک هزار مطلب درج شده است دهها بار ساختار و فرم وب مورد بازبینی قرار گرفته است از سرورهای خوبی استفاده شده و نهایتا در انتخاب مطالب نهایت دقت و ریزبینی در جهت وفاق بیشتر جامعه مددکاران اجتماعی ایران حاصل شده است. آن مسئله ای که بیش از پیش جامعه ما به آن نیازمند است.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

ابتدا از نهایت توجه و همکاری اساتید بزرگواری چون دکتر زاهدی اصل ، دکتر سام آرام ،دکتر الهیاری، دکتر اقلیما، دکتر اقابخشی، استاد موسوی چلک و دیگر اساتید محترم سپاسگزاری می نمایم.بخصوص انجمن مددکاران اجتماعی ایران به ریاست جناب آقای موسوی چلک و دیگر اعضای هیئت مدیره این انجمن.
فعالیت گروه فنی و طراحی زوز دیزاین به مدیر عاملی مهندس معصومی که نهایت همکاری را در بهینه سازی ساختار وب داشته اند و اعضای هیئت مدیره وب سایت که در جمع آوری مطالب ، تحلیل و نقد مطالب تلاش نموده اند.
و از همه مهمتر مدیون کاربرانی هستیم که با ارسال نظرات و پیشنهادات خوب و سازنده ما را در بهینه ساختن کارهایمان رهنمون شدند.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

این وب سایت متعلق به همه مددکاران اجتماعی ایران بوده و به دور از هرگونه فعالیتهای سیاستگونه یا چالش انگیز سعی در تلفیق نظرات و مطالب گوناگون در جهت شکوفایی خبری و نهایتا وفاق مددکاران اجتماعی تلاش می نماید.

امین موحدی
مدیر وب سایت

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۱۱ دیدگاه مطلب براي " به مناسبت سالروز راه اندازی سایت تخصصی مددکاران اجتماعی " ارسال شده است.

 1. با سلام و احترام
  این وبسایت، پایگاه مجازی بسیار خوب و مفیدی است خصوصاً برای ما مددکاران اجتماعی ایران. بهتر بگم قوت قلبی است برای قلبهای نگران و پر دغدغه ما مددکاران. بهر حال ما از شما بینهایت ممنون و سپاسگزاریم که کلی سرمایه مادی و معنویتون رو برای پیشبرد اهداف والای مددکاری اجتماعی هزینه کردید. چه بسا شما هم مثل خیلی های دیگه میتونستید در زمینه های مختلفی در حوزه فضای مجازی پولسازی کنید ولی یقیین دارم اینکار رو نکردید. تولد یکسالگی وبسایت وزینتان مبارک. موفق و موید باشید. طلسچی. مددکار اجتماعی

 2. مدیر سایت :

  با سلام
  ممنونیم از جناب آقای جواد طلسچی یکتا مدیر محترم سایتهای کانون کلینیکهای مددکاری اجتماعی.
  و تشکر بابت نقش آفرینی بسیار موثرتان در ایجاد وفاق و هماهنگی در مطالب وب سایتهای مددکاری اجتماعی کشورمان.

 3. سارا نوروزی :

  با تشکر بسیار زیاد از مدیریت سایت که با اقدام مسئولانه ی خودشون اخبار و اطلاعات اجتماعی و حرفه ای رو با جدیت پوشش میدن.
  جایی که خیلی ها به دنبال مطرح کردن اسم خودشون و بالا بردن تیراژ کتاب های کپی شدشون و سوء استفاده از نام حرفه به نفع خودشون هستند، زبان من حقیر نمیتونه از گذشت و مسئولیت پذیریه شما تشکر کنه.قطعا شما هم مثل بقیه کلی گرفتاری و مشغله ی کاری و فکری دارین ولی باز هم هر روز زمانی رو برای نوشتن و خوندن نظرات ما اختصاص میدین.
  کاش این مسئولیت پذیری شما مثل ویروس سرماخوردگی قابل انتقال بود و واگیردار.
  متشکرم دوست مددکار من

 4. یک مددکار اجتماعی :

  از خدا قوت.تبریک می گم

 5. اصغرنژاد :

  موفق باشید .
  با آرزوی سلامتی

 6. جناب آقای موحدی
  با سلام و احترام
  وظیفه خود می دانم از جنابعالی و هنمکاران محترم به خاطر این اقدام موثر به عنوان عضو کوچکی از جامعه مددکاری اجتماعی ایران سپاسگزاری نمایم.استفاده مفید از فضای مجازی برای اطلاع رسانی دقیق، به روز و مستمر موجب استقبال مددکاران اجتماعی وکارشناسان اجتماعی از سایت شما شده است. این موفقیت نشانه تدبیر مناسب می باشد که قابل تحسین است.
  با آرزوی سعادت و شادکامی برای شما.
  موسوی چلک

 7. با سلام .
  خوشحالم که بعد از مدت ها فرصتی دست داد که اینجا را ببینم.این کار شما و دوستان خیلی جالب است و همین جا به شما تبریک میگویم.
  اینکار خوب است اما بنظرم هنوز جای کار دارد.
  یکی از محدودیت های سایت های مددکاری شرایط سخت عضویت است.از طرف دیگر ما هنوز نتوانسته ایم اطلاعات جامعی در باره خدمات اجتماعی و مددکاری اجتماعی را یکجا داشته باشیم.
  من پیشنهاد میکنم پرتال مددکاری اجتماعی که حاوی مفاهیم و اطلاعات کلی مددکاری اجتماعی در ایران باشد را یکجا تهیه نماییم.
  من خیلی در این مورد و اینکه بانک اطلاعات جامعی نداریم ناراحت هستم.من خودم ۴۰ سالی در زمینه مددکاری اجتماعی سابقه فعالیت دارم و امروز هم که این چیزها را میگویم بعلت بیماری سرطان شاید نتوانم کار زیادی کنم ولی اینکه دیدگاه دوستان را بطور محتوایی دور از اهداف مددکاری می بینم افسوس میخورم.مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی فقط در الفاظ نیست.ما هر جا سایت مددکاری میخواهیم بیابیم فقط اسم آنرا سرچ و جستجو میکنیم و این غلط است.ممکن است سایت و وبلاگی در زمینه های مختلف مددکاری اجتماعی و شعبات ۴ گانه فعال باشد ولی شما او را نمی شناسید.
  بیاییم دست به دست هم داده . ما بعنوان پیشروان و مصلحان اجتماعی خودما ن در” مدیریت دانش ” و اجرای آن و تکریم از بزرگان و نیز مستند سازی قدم برداریم بعد اینرا در سایر شعب تسری دهیم.
  در سایت انجمن مددکاری اجتماعی و سایر سایت ها و وبلاگ ها خوشبختانه قدم های خوبی برداشته شده اما بنظر می رسد هنوز برای دوستان بصورت دینامیک و سیال جا نیفتاده است که این خیلی عظیم عاشقان را چگونه می توان با هم داشته باشیم.
  ما باید جایی داشته باشیم که بتوانیم با یک کلیک نوع خدمات برای کودک معلول و یا پیر و جوان مشکل دار و بیمار و موسسات و سازمان ها و اشخاص را و هر آنچه در حوزه مددکاری اجتماعی (بطور عام )را مورد نیاز است پوشش دهد.صدها لینک مددکاری در ایران و خارج است و مددکاران بسیار که داوطلبانه و تا پای مرگ در این عرصه در حال خدمت رسانی هستندولی اینکه فقط چند سازمان را که نامشان مددکاری دارد را اینجا داشته باشیم مسلما نقطه قوت نیست.
  پر حرفی کردم و اطمینان دارم شما دوستان عزیز و گرانمایه که مشتاقانه کمر همت به اینکار بسته اید در این زمینه کارهای زیادی کرده اید.بیایید با یاری سایر دوستان به این مهم دست یابیم و با ایجاد پرتال بزرگ مددکاری اجتماعی و خدمات مشاوره ای همه عرصه های مرتبط به این فعالیت ها را بهتر پوشش دهیم.شاد و سلامت باشید

 8. مدیر سایت :

  با عرض سلام و احترام خدمت استاد موسوی چلک
  رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران
  از لطف و محبت حضرتعالی بی نهایت سپاسگزار و خرسندیم

 9. مدیر سایت :

  با سلام ودرود خدمت جناب آقای مرادیان
  نظر و پیشنهاد بسیار جالب و قابل توجه ارائه دادید.امید بر عملی شدن پیشنهادات سازنده اتان.قطعا از پیشنهادات خوبتان استفاده خواهیم کرد.ضمنا برای شما مددکار اجتماعی پرسابقه و پرتجربه کشورمان از درگاه خداوند متعال آرزوی صحت و سلامتی داریم.

 10. سلام و خسته نباشید با عرض خدا قوت به تمام عزیزانی که دست در دست هم دادند و این مجموعه قشنگ و کامل را با بیان شیوا برای جامعه مددکاران اجتماعی فراهم کردند. نمیدونم چطوری از همتون تشکر کنم واقعا زحماتتون قابل ستایش هست.
  موفق و پیروز
  رقص قلمتان پاینده
  یاعلی(ع)

 11. مددکار :

  سلام و خسته نباشید.
  من شخصا خیلی راضی هستم از مطالب سایت و اطلاع رسانی به موقع امیدوارم ادامه داشته باشه.

ارسال نظر


آخرین موضوعات