کد خبر: 5558 | تاریخ انتشار: ۱۸:۵۳:۰۹ - جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱ | ۳ نظر | |

پیام تبریک سایت social work today

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

این وبسایت، پایگاه مجازی بسیار خوب و مفیدی است خصوصاً برای ما مددکاران اجتماعی ایران. بهتر بگم قوت قلبی است برای قلبهای نگران و پر دغدغه ما مددکاران. بهر حال ما از شما بینهایت ممنون و سپاسگزاریم که کلی سرمایه مادی و معنویتون رو برای پیشبرد اهداف والای مددکاری اجتماعی هزینه کردید. چه بسا شما هم مثل خیلی های دیگه میتونستید در زمینه های مختلفی در حوزه فضای مجازی پولسازی کنید ولی یقیین دارم اینکار رو نکردید. تولد یکسالگی وبسایت وزینتان مبارک. موفق و موید باشید.

 جواد طلسچی یکتا

  مدیرسایت social work today

و وب سایت iranian social workers

برخی وب سایتها و وبلاگهای مددکاری اجتماعی که با ارسال ایمیل یا اس ام اس پیام تبریک فرستادند:

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " پیام تبریک سایت social work today " ارسال شده است.

 1. به امید روزی که مددکاری اجتماعی از انزوا خارج شود

 2. مهری اسدی :

  سلام.نمیدونم اصلااین ایمیل روکسی میخونه یانه؟تقریباناامیدم.چون۱)نظام نداریم۲)من مشهدم چون اینجاهمه ازدانشگاه گنابادنومن خمینی شهرخوندم باکسی آشنانیستم ۵ساله فارغ التحصیل شدم اما استخدامی نبوده یااینقدررشته هاپژوهشگری ریخته همه توبیمارستانها استخدامن اونوقت من بدبخت که خودرشته ممدکاری هستم برم توترک اعتیاد کارکنم.این انجمن و این سایت و این جورحرفاهمش سرکاری وهیچ کس صدامارونمیشنوه

 3. مدیر سایت :

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  هیچ سازمان یا سایتی سرکاری نیست و قطعا برای هدفی ایجاد شده است.اگر به حرفه امان بی توجهی می شود مقصر خودمان هستیم!
  به جای اینکه با زحمت کشانی که داوطلبانه کلی وقت مفیدشان را به اطلاع رسانی یا فعالیت در انجمن اختصاص داده اند همراهی کنیم تا صدایمان را به گوش مسئولین برسانیم بیاییم این اندک حرکات را هم سرکاری قلمداد کنیم نتیجه جز وضع موجود نخواهد بود!

ارسال نظر


آخرین موضوعات