کد خبر: 5789 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹:۴۵ - یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

مجتمع های خدمات بهزیستی در صف اول خدمت رسانی به مردم هستند

مشاور مدیرکل سازمان بهزیستی کشور گفت: مجتمع های بهزیستی در هر مجموعه ایی که فعالیت می کنند، در صف نخست خدمت رسانی به مردم و مددجویان هستند.

ˈشهروز پرورشˈ در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران رودهن اظهارکرد: سازمان بهزیستی به عنوان نهادی اجتماعی، حمایتی و انسان مدار بهترین عملکرد را نسبت به ارائه خدمات لازم و نیز بهترین راه تعامل با مددجویان با توجه به اخلاق و رفتار سازمانی دارد که این مهم در شکوفایی و توسعه این نهاد نقش بسزایی دارد.

وی با اشاره به اهم اقدامات سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: تاکنون در این نهاد اقداماتی انجام شده و نیز بخشی از آن در دست اجرا است که عمده این اقدامات در صورتی می تواند به نحو مطلوب و شایسته صورت گیرد که بتوان گام های موثری در نوسازی سازمانی برداشت.

مشاور مدیرکل سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: با توجه به وظایف تعریف شده در یک مجموعه، نیروی انسانی به عنوان نقش تاثیرگذار در اهداف و برنامه ها می تواند امید و نشاط کاری را افزایش دهد.

پرورش گفت: سازمان بهزیستی با توجه به نوع فعالیت خود دارای سختی و برجستگی کاری بسیاری است که ضرورت دارد با توجه به اهمیت نقش مددکاران و نیروهای انسانی موجود در این نهاد، به احکام قانونی آن توجه ویژه ایی شود./س

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات