کد خبر: 5862 | تاریخ انتشار: ۹:۲۱:۳۷ - چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۱ | ۲ نظر | |

انتخاب کارشناس مسئول دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران به عنوان سخنران برتر در کنفرانس بین المللی Activating citizenship

 

حامد علمایی، کارشناس مسئول دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران در کنفرانس بین المللی Activating citizenship که توسط دانشگاه کراچی برگزار شده بود به عنوان سخنران برتر معرفی و تندیس کنفرانس به وی اهدا شد.

این کنفرانس با حضور کارشناسانی از کشورهای روسیه، ترکیه، اتریش، چین، اندونزی، لیتوانی و… با هدف بررسی راهکارهایی در زمینه تربیت شهروندان فعال برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی در کلان شهرها به مدت سه روز در شهر کراچی پاکستان برگزار شده بود. موضوع سخنرانی حامد علمایی معرفی فعالیتهای اجتماعی محله محور در شهر تهران و انطباق آن به عنوان الگویی برای کلان شهر کراچی بود که از طرف هیئت داوران به عنوان مقاله برتر شناخته شد.

علمایی در ادامه سفر خود به پاکستان، به دعوت دانشگاه مرکزی پنجاب در شهر لاهور، در نشستی به معرفی حرفه مددکاری اجتماعی در ایران پرداخت و گزارشی ار فعالیتهای انجمن مددکاران اجتماعی ایران ارائه نمود که مورد استقبال اساتید و دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت.

روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

سایت تخصصی مددکاران اجتماعی این موفقیت را به ایشان تبریک می گوید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ دیدگاه مطلب براي " انتخاب کارشناس مسئول دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران به عنوان سخنران برتر در کنفرانس بین المللی Activating citizenship " ارسال شده است.

  1. با سلام و احترام
    این افتخار بزرگ رو خدمت جناب آقای علمایی و مجموعاً جامعه مددکاری اجتماعی ایران تبریک عرض میکنیم. با آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان.

  2. یزدانی :

    ایشان مستحق کسب درجات و افتخارات بین المللی هستند. به آقای علمایی تبریک می گویم. امیدوارم که همواره موفق باشند.

ارسال نظر


آخرین موضوعات