کد خبر: 5916 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۴۹ - پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

همایش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مشهد برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، همایش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با مشارکت فرماندهی انتظامی مشهد و کلانتری 26 گلشهر، شهرداری منطقه 5 ناحیه 2 مشهد با حضور احد کریمی فرمانده انتظامی مشهد، قاضی طباطبائی رئیس مجتمع قضایی شهید هاشمی‌نژاد، حجت‌الاسلام و‌المسلمین باقرپور رئیس عقیدتی سیاسی منطقه مشهد، حسینی شهردار منطقه 5 و همچنین مدیران و مشاوران مدارس منطقه تبادکان و ناحیه 1 آموزش و پرورش مشهد و جمعی از اولیا و مربیان برگزار شد.

در این همایش که با هدف آگاه‌سازی والدین از تهدیدات اجتماعی و آسیب‌های نوظهور و توجیه رفتار با فرزندان در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شد احد کریمی ضمن اصالت بررسی روش‌های تربیت نسل جدید اظهار کرد: توجیه و آگاهی والدین در عرصه فرصت‌ها و تهدیدهای اجتماعی می‌تواند گامی در کاهش معضلات اجتماعی باشد.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین باقرپور نیز به نقش مهم و اثرگذار خانواده در کاهش جرائم و آسیب‌ها اشاره کرد و خاطر نشان کرد: خانواده به عنوان نخستین و مهمترین لایه تربیتی نسل جدید باید خود را به ابزار مهم و روش‌های صحیح تربیت دینی مجهز کند تا با عنایت خداوند شاهد کاهش جرائم و تهدیدات نوظهور باشیم.

در این همایش ایرجی‌پور رئیس مرکز مشاوره و مددکاری فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و حسینی شهردار منطقه 5 مشهد نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه نمایشگاه موضوعی نیز با ارائه مراجع مطالعاتی مرتبط و نمایشگاه مصور برگزار که با استقبال فراوان مخاطبان مواجه شد.

احد کریمی فرمانده انتظامی مشهد از تلاش‌های رئیس کلانتری 26 گلشهر و مددکار اجتماعی کلانتری 26 در راستای برگزاری موفقیت‌آمیز همایش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و همچنین اولیا و مربیان برتر در حوزه آگاه‌سازی آسیب‌های اجتماعی با اهداء لوح و جوایزی تقدیر و تشکر کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات