کد خبر: 5941 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۲۲ - سه شنبه ۳ بهم ۱۳۹۱ | ۳ نظر | |

برگزاری مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل

اولین مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل با حضور مسئولین واحدهای مددکاری سازمانها و نهادها و نیز اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران در استان اردبیل برگزار شد.این مجمع که به همت کلینیک مددکاری آفاق اردبیل و انجمن مددکاران اجتماعی استان در سالن  کلینیک و در یک فضای کاملا دوستانه و صمیمی برگزار شد با پخش سرود ملی مددکاران اجتماعی آغاز گردید.

آقای موحدی مسئول انجمن مددکاران اجتماعی استان ضمن گزارش کوتاهی از عملکرد انجمن مددکاران اجتماعی استان به تشریح اهداف و وظایف انجمن پرداخته و با چند وجهی دانستن مشکلات مددجویان ، شناخت و آشنایی مددکاران سازمانهای مختلف با یکدیگر را نقطه عطفی در تسریع فرایند مددکاری عنوان کردند.

در ادامه ایشان با اشاره بر اینکه انجمن مددکاران اجتماعی تهدیدی برای مددکاران اجتماعی تجربی نیست اشاره نمودند که بر عکس این انجمن در راستای تقویت بنیه علمی مددکاران موجود  از طریق ارائه مشاوره های تخصصی ، برگزاری نشستها و کنفرانسهای علمی کاربردی و برگزاری کارگاههای آموزشی با همکاری و مشارکت سازمانهای متولی خدمات مددکاری، فصل جدیدی در ارتقاء فرایند مددکاری آغاز نموده است.

شایان ذکر است در ادامه  حاضرین ضمن معرفی خودشان به تعامل فکری و بحث گفتگو در زمینه مسائل و مشکلات مددکاری استان پرداختند.

 

 

در انتهای  این مراسم که مسئولین واحدهای مددکاری کمیته امداد، بهزیستی ، بنیاد شهید، سازمان زندانها ، نیروی انتظامی،آموزش و پرورش ،بنیادکودک، دانشگاه علوم پزشکی و… حضور داشتند هیئت رئیسه انجمن استانی از طریق همه پرسی مشخص شدند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " برگزاری مجمع عمومی انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل " ارسال شده است.

 1. جناب آقای موحدی
  با سلام واحترام
  از تلاش های صادقانه و مسئولانه جنابعالی و همکاران محترم در استان اردبیل سپاسگزاری می نمایم.بدون شک این تعهامل بین مددکاران اجتماعی دستگاه های مرتبط موجب بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود در جهت ارائه خدمات بهتر،تبادل اطللعات علمی،انتقال تجارب و … خواهد شد.با افتخار دستان شما را به گرمی می فشارم.
  موسوی چلک

 2. پریسا نصراللهی گفت:

  آقای امین موحد
  ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  می خواستم بپرسم مددکاری باروانشناسی (راوانپزشک) چه تفاوتی داره ؟ چون ظاهرا هردو هدفشون کمک به افراد. آیا میشه این دو رشته رو هم ردیف هم قرار داد؟
  با تشکر

 3. مدیر سایت گفت:

  با سلام-رشته های مجزایی هستند با کارکرد متفاوت

ارسال نظر


آخرین موضوعات