کد خبر: 6083 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۵ - دوشنبه ۳۰ بهم ۱۳۹۱ | ۲ نظر | |

طرح تجهیز مددکاران به وسائل دفاع شخصی اجرا می شود

مداخله مددکاران و حل مشکلات متاسفانه در چند سال اخیر تهدیدات جانی متعددی را برای مددکاران اجتماعی داشته است که طرح تجهیز مددکاران به وسائل ایمنی دفاع شخصی در جهت دفاع از جان و حفظ سلامتی ماموران است.1

ایلنا: معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: به دنبال اجرای آزمایشی این طرح در استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی و فارس، وسائل دفاع شخصی برای مددکاران اجتماعی خریداری شده است.

محمد نفریه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت طرح تجهیر مددکاران اجتماعی به وسائل ایمنی، گفت: به دنبال اجرای آزمایشی این طرح در استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی و فارس، وسائل ایمنی برای مددکاران اجتماعی خریداری شده است.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، تصریح کرد: مددکاران اجتماعی همواره به دنبال حل مشکلات و آسیب‌های اجتماعی با روش‌های مسالمت‌آمیز هستند ولی متاسفانه اغلب این ماموریت‌ها در مناطق بحران زده است که بدون شک مشکلات و خطرات متعددی را می‌تواند در پی داشته باشد.

وی ادامه داد: مداخله مددکاران و حل مشکلات مددجویان متاسفانه در چند سال اخیر تهدیدات جانی متعددی را برای مددکاران اجتماعی داشته است که طرح تجهیز مددکاران به وسائل ایمنی در جهت دفاع از جان و حفظ سلامتی ماموران است.

نفریه درباره جزییات طرح تجهیز مددکاران به وسائل ایمنی خاطرنشان کرد: بنابر مفاد این طرح، تیم‌های سیار، سرپرست تیم و رانندگان به وسائل ایمنی مجهز می‌شوند.

وی اظهار کرد: سلامتی مددکاران اجتماعی برای ما مهم است و این طرح درحالی مطرح شد که امسال نیز شاهد چندین درگیری بین مددکاران و افراد بوده‌ایم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ دیدگاه مطلب براي " طرح تجهیز مددکاران به وسائل دفاع شخصی اجرا می شود " ارسال شده است.

  1. با سلام واحترام
    وقتی افراد غیر تخصصی در حوزه هایی غیر از تخصص خودشان مسئولیت می گیرند شبیه کسانی عمل می کنند که مصداق این ضرب المثل است:
    «طرف می آید ابرو را بگیرد چشم را کور می کند».ایمن افراد می توانند افرادی متعهد باشند و بدون شک قصد بدی هم ممکن است نداشته باشند ولی نادانسته خطای فاحشی انجام می دهند که جبرالنش سخت اتست.مگر در آمبولانس پزشکی سلاح دفاع شخصی وجود دارد؟ اگر این گونه باشد همه بالید این سلاح را داشته باشند چون هر کسی ممکن است توسط دیگران تهدید شود.انحمن پاسخ این تصمیم را هم از طریق مصاحبه با خبرگزاری ایلنا (که منبه ارسال خبر بود)و هم طی نامه ای به رییس محترم سازمان بهزیستی اعلام خواهد کرد.
    موسوی چلک

  2. مریم :

    کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!!!!!

ارسال نظر


آخرین موضوعات