کد خبر: 6194 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۴۰ - چهارشنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

بهزیستی مسئول ساماندهی تمام ناهنجاری‌های جامعه نیست

1

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک خشایار جمشیدی بعد از ظهر امروز در بازدید از مراکز امور آسیب دیدگان اجتماعی زیر پوشش بهزیستی استان مرکزی اظهار داشت: بهزیستی با حجم گسترده‌ای از خدمات روبه روست و نباید از این نهاد انتظار داشت با اقدامات خود ناهنجاری‌های موجود در جامعه را ساماندهی کند.

وی تصریح کرد: مسائل اجتماعی در یک روز به وجود نمی‌آید که یک روزه نیز حل شود، سازمان زندان‌ها و سازمان بهزیستی هر دو در یک حلقه مشترک قرار گرفته‌اند، چه بسا افراد بی سرپرست و علی‌الخصوص کودکان کار، مورد حمایت قرار نگیرند و در آینده سر از زندان‌ها در بیاورند.

مدیرکل زندان‌های استان مرکزی تاکید کرد: وظیفه هر دستگاهی است که در ارائه خدمات به مشاوران و مددکاران این سازمان کمک کند.

وی در ادامه خواستار توجه بیشتر سایر مسئولان نهادهای حمایتی و اجتماعی از افراد بی سرپرست و بد سرپرست شد و از آمادگی اداره کل زندان‌ها برای کمک به بهزیستی و برپایی همایش مشترک پیرامون آسیب‌های اجتماعی در استان خبر داد.

رضا ربیعی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز طی سخنانی از توجه مدیر کل و مجموعه زندان‌های استان به فعالیت‌های سازمان بهزیستی قدردانی کرد و بهزیستی را آماده دریافت نقطه نظرات کارشناسی مددکاران و روانشناسان اداره کل زندان‌ها دانست.

مدیرکل زندان‌های استان مرکزی به همراه هیئت همراه از قسمت‌های مختلف مراکز امور آسیب دیدگان اجتماعی، اورژانس اجتماعی 123، خدمات اجتماعی سیار و مرکز مداخله در بحران‌های فردی و اجتماعی و مرکز مداخله در خانواده به منظور کاهش طلاق و مرکز مشاوره تلفنی 1480 بازدید کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات