کد خبر: 6210 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۴۸ - جمعه ۱۸ اسف ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

بودجه ها در بهزیستی محدود است

مدیر کل بهزیستی استان سمنان گفت: بودجه ها در بهزیستی محدود است و با این اعتبارات محدود، می طلبد که مشارکتهای بیشتری را جلب کنیم و در این زمینه باید تلاش بیشتری شود.2

به گزارش مرآت،علی پهلوان مشاور ریاست سازمان و مدیر کل بهزیستی استان سمنان گفت: خیلی خرسندم که به عنوان خدمتگزار در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم بتوانم با روحیه و توانی که دارم برای جبران زحمتهای شما، و در راستای خدمتگزاری به مددجویان قدمهای مؤثری را بردارم.

وی افزود: با توجه به سختی کار در بخشهای مختلف از جمله مددکاری، در نظر داریم یک سیستم منطقی را در پرداخت اضافه کاری و رفاهی به کارکنان فراهم آوریم تا تمامی رؤسای شهرستانها بر مبنای آن عمل نمایند و کارکنان به حق واقعی خود برسند.

پهلوان با تأکید بر اهمیت مسئولیتهای اجتماعی در تمام دنیا، تصریح کرد: مشاوره های ژنتیک، مشاوره های قبل، حین و بعد از ازدواج، امور مهدهای کودک و فرزندان شبه خانواده ، مسائل مربوط به زنان بی سرپرست و بد سرپرست، معلولین و سالمندان از جمله 154 فعالیتی است که بهزیستی عهدعه دار آن است

وی گفت: بودجه ها در بهزیستی محدود است و با این اعتبارات محدود، می طلبد که مشارکتهای بیشتری را جلب کنیم و در این زمینه باید تلاش بیشتری شود.

پهلوان ادامه داد: بر مبنای قانون جامع حمایت از حقوق معلولین، 3 % معلولان باید جذب ادارات دولتی شوند اما متاسفانه دستگاهها این مساله را رعایت نمی کنند.

مشاور ریاست سازمان و مدیر کل بهزیستی استان سمنان در پایان گفت: امیدوارم در منصب مدیریت، بتوانم بخشی از حقوق شما عزیزان را که البته با مادیات قابل جبران نیست، ادا کنم، و مسئولیتی که بر دوش من است را با همکاری همگانی، همدلی و صمیمیت با مجموعه سازمان به خوبی انجام دهم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات