کد خبر: 6253 | تاریخ انتشار: ۷:۳۰:۳۴ - شنبه ۲۶ اسف ۱۳۹۱ | بدون نظر | |

دوایر مددکاری اجتماعی کلا نتری ها تقویت می شوند

فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح مکنا به عنوان گامی در جهت جلب اعتماد مردم نام برد و گفت : دوایر مددکاری اجتماعی کلا نتری ها در طرح مکنا تقویت می شوند .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “علی دولتی” از کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی به عنوان نماد اقتدار ناجا نام برد و گفت: ارزیابی مردم از پلیس بر مبنای کار این رده ها خواهد بود .

وی با اشاره به اجرای طرح مکنا در کلانتری های شهر ایلام گفت: اجرای این طرح با هدف جلب اعتماد بیشتر و ارائه خدمات مناسب و مضاعف به مردم در حال انجام است .2

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: طرح مکنا تا پایان این هفته در سه کلانتری 11 و 12 و 13 شهر ایلام راه اندازی و آغاز به کار خواهد کرد .

وی ابراز امیدواری کرد: برابر برنامه زمانبندی شده مابقی کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی استان ایلام در سال آینده نیز تحت پوشش طرح مکنا قرار بگیرند.

فرمانده انتظامی استان ایلام به تشریح چگونگی اجرای طرح مکنا در سطح کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی پرداخت و گفت: ارتقای کیفیت خدمات انتظامی به شهروندان از اهداف اجرای این طرح است .

وی اظهار داشت: مدیریت کیفیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان “مکنا” ، از آبان ماه سال 89 به منظور افزایش کیفیت ، کار خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: تحقیقات و پژوهش های زیادی برای بومی سازی اجرای این طرح انجام شده و هم اکنون این طرح بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی و در حال اجرا است.

سردار دولتی با تاکید براینکه حاصل اجرای مطلوب این طرح ، افزایش رضایتمندی شهروندان است، گفت: سیستم مدیریت کیفیت طراحی شده توسط کارشناسان مکنا ، سیستمی پویا است که بهبود ارائه خدمات مضاعف به مردم را در ناجا فراهم می آورد.

دوایر مددکاری اجتماعی کلا نتری ها در طرح مکنا تقویت می شوند

فرمانده انتظامی استان “ایلام” در بخش دیگری از سخنانش از تقویت و گسترش کار دوایر مددکار اجتماعی کلانتری ها در طرح مکنا خبر دادوگفت:سیستم مدیریت کیفیت نیروی انتظامی که تحت عنوان مکنا درناجا درحال اجرا است تاپایان امسال کلانتری های شهر ایلام را تحت پوشش قرار خواهد داد..

وی خاطر نشان کرد:خروجی کار مددکاران اجتماعی کلانتری ها در تصمیم گیری های فرماندهان تاثیر مستقیم دارد.

سردار دولتی اضافه کرد:در راستای اجرای طرح مکنا پیش بینی های لازم برای تقویت و گسترش کار مدد کاران در کلانتری ها انجام گرفته و دوایر مددکاری اجتماعی با اجرای این طرح قدرت مانور بیشتری پیدا خواهند کرد.

وی با تاکید بر استفاده بهینه از نظرات وتجزیه و تحلیل های مددکاران اجتماعی در کلانتری ها، گفت:استفاده غیر تخصصی از کارشناسان این دوایر باعث کاهش بازده کاری آنان خواهد شد.

وی در ادامه از اعلام به موقع و صادقانه وقایع اتفاقیه از حوزه کلانتری ها به عنوان تاثیر گذارترین عامل در تصمیم گیری های سازمانی نام برد وگفت:نباید با مخفی کاری آمار چشم بر روی واقعیت های جامعه ببندیم.

وی اضافه کرد:در راستای اجرای این طرح کار بازسازی 3 کلانتری شهر ایلام آغاز و شرایط اجرای طرح تا پایان سال فراهم خواهد شد.

سردار دولتی خاطر نشان کرد:در راستای اجرای دقیق این طرح کارهای مقدماتی آن که شامل آموزش و ارزیابی فعالیت ها می باشد انجام و کار بهسازی مجموعه کلانتری ها نیز تا پایان این هفته خاتمه می یابد.

وی ابراز امیدواری کرد،اجرای این طرح بتواند تحولی بزرگ در ارائه مضاعف به مردم باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات