کد خبر: 6388 | تاریخ انتشار: ۰:۱۱:۱۸ - یکشنبه ۱ ارد ۱۳۹۲ | ۲ نظر | |

یک مددکار اجتماعی کاندیدای شورای شهر تهران شد

مسعود جورابلو، مددکار اجتماعی، کاندیداتوری خود را در انتخابات شورای شهر تهران اعلام کرد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس مسعود جورابلو دبیرکل جبهه پیشگامان خدمت در نشست خبری نخستین همایش سراسری جبهه پیشگامان خدمت به خانواده‌های ایران اسلامی گفت: این همایش با موضوع حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و با هدف اعلام موجودیت یک مجموعه جدی و جدید سیاسی برگزار می‌شود.00

وی افزود: اگر قرار بود تفاوتی بین ما و گروه‌های هم‌ارز نباشد نیازی به حضور نبود بنابراین سعی می‌کنیم به عنوان گروه جدید به جذب مخاطب بپردازیم.

وی ادامه داد: جبهه پیشگامان خدمت به خانواده‌های ایران اسلامی از 10 سال گذشته با عناوین دیگر در انتخابات فعال بوده و اوایل اسفند سال 91 برای بحث حضور در انتخابات و شورای اسلامی شهر اعلام موجودیت کردیم.

جورابلو گفت: در سال 84 با عنوان جبهه عزم ملی از محمد‌باقر قالیباف حمایت کردیم.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش سراسری جبهه پیشگامان خدمت به خانواده‌های ایران اسلامی در روز جمعه 30 فروردین ماه گفت: این همایش با هدف دامن زدن به مباحث نخبه‌گرایانه سیاسی در مجتمع فرهنگی سید‌الشهدا در میدان هفت تیر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ادعا داریم باید گروه‌های سیاسی مبانی معرفتی و نظری مشخصی در حوزه‌های مختلف داشته باشند.

دبیرکل جبهه پیشگامان ملت عنوان کرد: این جبهه خود را متعلق به اصولگرایان می‌داند و با نگاهی پویا وارد بحث انتخابات می‌شود.

وی افزود: به صورت پایلوت مجموعه‌هایی از نیروهای مردمی خود را در 115 ناحیه در تهران بسیج کردیم.

وی گفت: برخی فکر می‌کنند یارکشی های سیاسی سرنوشت انتخابات را رقم می‌زند ولی ما معتقدیم سرنوشت انتخابات در کوچه پس‌کوچه‌های مملکت و در افکار عمومی مشخص می‌شود و مطمئنیم از این نظر یکی از قدرت‌های موثر انتخابات هستیم.

وی ادامه داد: هنوز زود است که شورای مرکزی خود را معرفی کنیم ولی متکی به عنوان نامزد این گروه اعلام شده است.

وی در رابطه با ائتلاف‌های سیاسی شکل گرفته در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: توصیه من به موتلفین در انتخابات بزرگ اصولگرایان و هوادارانشان این است که مراقب باشید در رقابت به جایی نرسیم که روزی نتوانیم در فضای حمایت از یکدیگر قرار گیریم.

وی با بیان اینکه ائتلاف یک فضای مرامی است گفت: افتخار ما این است که کاندیدای ما فردی وابسته به اصول اخلاقی است و به ائتلاف پایبند است.

جورابلو اظهار داشت: نگاه زودهنگام به نظر‌سنجی‌ها و اینکه قطعا فردی از ائتلاف اصولگرایان خارج می‌شود اظهارات ناپخته است.

وی در رابطه با تشکیل ستاد انتخاباتی متکی گفت: پس از اینکه خروجی حرکت جبهه را مشخص کردیم ستاد انتخابات را تشکیل می دهیم.

وی گفت: مواضع سیاسی ما مواضعی ادامه‌دار است که اگر در انتخابات موفق شویم برنامه‌های دولت را ارائه می‌کنیم و در غیر این صورت مواضع سیاسی خود را در قالب‌های متفاوت مطرح می‌کنیم.

وی در پایان از ثبت‌نام خود در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

منبع-سوشیال نیوز

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۲ دیدگاه مطلب براي " یک مددکار اجتماعی کاندیدای شورای شهر تهران شد " ارسال شده است.

  1. علی گفت:

    به نظرم کار خوبیه که مددکاران هم وارد کارزار انتخابات بشن. اما من که از این جتمعه مددکتری خموده انتظار ختصی ندارم. اینو می دونم که مددکاران از خود آقای چلک هم در هیچ انتخاباتی حمایت نمیکنن. امیدوارم ایشان انتخاب بشن.

  2. فريبا گفت:

    با سلام. بسیار خوشحالم که یک آسیب شناس نخبه و با جرات وارد عرصه فعالیت های اجتماعی شده است. جامعه مددکاری باید کنشکری فعال باشد نه منفعل.به عنوان مددکار از ایشان حمایت می کنیم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات