کد خبر: 6661 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷:۱۱ - شنبه ۲۸ ارد ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

اجرای طرح درجه بندی کلینیکهای مددکاری

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از اجرای طرح درجه بندی کلینیکهای مددکاری خبر داد و گفت: در سال جاری اعتبارات مربوط به کودکان تحت پوشش این سازمان 44 درصد افزایش پیدا می کند.IMG17061431

محمد نفریه در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طرح درجه‌بندی کلینیکهای مددکاری با همکاری کارشناسان مربوطه اجرایی شد و بر اساس این طرح مشخص شد که 14 درصد این کلینیکها درجه یک، 27 درصد درجه دو و سه و 12 درصد نیز فاقد درجه هستند.

وی همچنین از افزایش پایگاههای خدمات اجتماعی خبر داد و گفت: در سال جاری براساس برنامه ریزیهای انجام شده قصد داریم تعداد پایگاههای خدمات اجتماعی را با تمرکز بر محلات آسیب‌خیز افزایش دهیم.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در مورد برنامه های سال جاری نیز تاکید کرد: ساماندهی نیروهای مراکز اورژانس اجتماعی، ایجاد ردیف بودجه‌ای خاص در حوزه آسیب‌های اجتماعی و غیر قابل اجتناب و محاسبه بودجه اورژانس اجتماعی از جمله اولویت‌های این معاونت برای سال جاری است.

وی از افزایش 44 درصدی اعتبارات بخش فعالیتهای مربوط به کودکان خبر داد و اظهار داشت:کمک هزینه ترخیص که برای فرزندان شبه خانواده هزینه می‌شود،از چهار میلیارد تومان در سال نخست ببه میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند .

به گفته نفریه، در بخش امداد و یارانه فرزندان تحت پوشش بهزیستی نیز دو گام اساسی برداشته شده که افزایش 20 درصدی یارانه‌‌ها از 700 میلیون تومان به 7 میلیارد تومان از جمله آن‌ها است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات