کد خبر: 6734 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۵۳ - شنبه ۴ خرد ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

1200 نفر عضو کانون مددکاران اجتماعی ایران هستند

رئیس کانون مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به اینکه کانون مددکاران از سال 1342 تشکیل شد، گفت: هم اکنون این کانون با هزار و 200 نفر عضو در 20 استان کشور شعبه داشته و فعالیت می کنند.20

به گزارش خبرنگار مهر، حسن موسوی چلک  در جمع مددکاران استان گیلان افزود: از برنامه های کاری این انجمن افتتاح شعبات کانون مددکاری در همه استانها است زیرا اعتقاد داریم باید از تمامی ظرفیت های علمی و حرفه ای مددکاران در تمامی استانها بهره گرفت.

وی اظهارداشت: عضویت کانون مددکاران ایران در فدراسیون جهانی نیز از جمله کارهای مثبتی بود که می توان به آن اشاره کرد و همچنین در آینده ای نزدیک از کتاب ” گنجینه ” که حاصل خاطرات و تجارب تلخ و شیرین مددکاران است رونمایی شود.

رئیس کانون مددکاران اجتماعی ایران گفت: مددکاران شعار نشاط اجتماعی را برگزیده اند زیرا می توان با بهره گیری از مددکاری جامعه نگر، شادی اجتماعی را افزایش داد و شاخص های سلامت اجتماعی را بالا برد.

وی تصریح کرد: مددکاران باید آینده نگر و پژوهش محور باشند تا بتوانند در برابر آسیب های اجتماعی توان مقابله داشته باشند.

مدیر کل بهزیستی گیلان نیز در این مراسم از راه اندازی رشته کارشناسی مددکار اجتماعی در دانشگاه علمی کاربردی این سازمان خبر داد.

کیانوش کوچکی نژاد با اشاره به اینکه مددکاری اجتماعی انسجام اجتماعی توانمند سازی افراد را تسهیل می کند، یادآورشد: تفاهمنامه با اداره کل زندانهای گیلان به زودی منعقد خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات