کد خبر: 7527 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۵:۲۴ - یکشنبه ۲۷ مرد ۱۳۹۲ | ۱ نظر | |

کودتا در دانشگاه علامه طباطبایی!

صدرالدین شریعتی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی که در تعطیلات تابستان سال جاری بسیاری از اساتید را بازنشسته کرده است، در روزهای اخیر ۱۰۰ نفر از از دانشجویان دکتری، مدیران و کارکنان این دانشگاه را خارج از رویه های متعارف به عضویت هیئت علمی این دانشگاه درآورده است.12

به گزارش ایلنا، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در تصمیمی غیرمتعارف، در تعطیلات تابستان سال جاری بدون حضور اساتید و دانشجویان و کادر امور اداری این دانشگاه، تعداد زیادی از کارکنان و دانشجویان دکترای این دانشگاه را به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآورده و برخی دیگر از اساتید ازجمله دکتر جواد کاشانی (استاد حقوق) را بازنشسته کرده است. دکتر کاشانی؛ کاندیدای بالقوه ریاست دانشگاه برای آینده است.

بنابر این گزارش، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی همچنین گروه توسعه و برنامه ریزی اقتصادی این دانشگاه را منحل کرده و جای آن گروه اقتصاد اسلامی را تأسیس کرده است.

این گزارش حاکی است، صدرالدین شریعتی؛ جایگاه تعداد زیادی از همفکران و همراهان خود را ارتقا داده و به مقام دانشیاری و استادیاری رسانده است.

بر اساس این گزارش؛ رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعداد زیادی از پست های مدیریتی در این دانشگاه را حتی تا سطح رؤسای ادارات دانشگاه و دانشکده ها در یک ماه اخیر تغییر داده است.

بنابر پیگیری های ایلنا، تغییرات در دانشگاه علامه طباطبایی در یک هفته اخیر تا جایی افزایش داشته است که نزدیک به ۱۰۰ نفر که بخش عمده آنها دانشجویان دکتری و همچنین کارکنان و مدیران با مدرک فوق لیسانس هستند و جزو کسانی هستند که صدرالدین شریعتی آنها را به دانشگاه علامه طباطبایی آورده، قرار است خارج از رویه های متعارف به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآیند.

بنابر این گزارش؛ قرار بوده حکم عضویت این صد استاد در هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، روز شنبه؛ 26 مرداد صادر شود.

این گزارش حاکی است؛ شتاب غیرمتعارفی برای دفاع از تز این دانشجویان دکترا در دستور قرار گرفته است درحالیکه این دانشجویان بسیاری از مراحل اداری را برای دفاع از رساله خود طی نکرده اند اما فشار زیادی روی گروه های آموزشی وارد شده است تا طی چند روز آینده آنها از رساله خود دفاع کنند و به رتبه استادیاری برسند.

منبع-خبرگزاری فرارو

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۱ دیدگاه مطلب براي " کودتا در دانشگاه علامه طباطبایی! " ارسال شده است.

  1. پريسا :

    امیدوارم هر چه زودتر ……….. …و اطرافیانش از این دانشگاه کنده بشه

ارسال نظر


آخرین موضوعات