کد خبر: 7530 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۵:۴۳ - دوشنبه ۲۸ مرد ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

مددکاری یکی از سیاست های کمیته امداد/ ارسال 347 مقاله به همایش اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی

قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مددکاری یکی از محوری ترین سیاست های کمیته امداد است و در این راستا هر 500 تا هزار خانواده در اختیار مددکار تخصصی قرار می گیرند تا مشکلات مددجو حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله آسوده، ظهر دوشنبه در نشستی خبری اظهار کرد: کمیته امداد در پی توانمندسازی است و صرفا هدف این نهاد کمک معیشت نیست.IMG13391910

وی ادامه داد: اعتقاد داریم که اگر همگرایی در جامعه باشد جامعه ای توانمند خواهیم داشت و افراد آن احساس تنهایی نمی کنند لذا همگرایی سلامت اجتماعی را بوجود می آورد.

قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی بیان کرد: مددکاری یکی از سیاست های کمیته امداد است و در این رابطه هر 500 تا هزار خانواده در اختیار مددکار تخصصی قرار می گیرند تا مشکلات حل و مرتفع شود.

وی با اشاره به برگزاری همایش اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی بیان کرد: در پایان سال 91 با پایان یافتن جشنواره امام رضا اقدامات اجرایی برای برگزاری همایش اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی آغاز شد.

آسوده گفت: تاریخ مهلت ارسال آثار به جشنواره 20 مردادماه جاری بود که این زمان تا 30 مرداد امسال تمدید شد.

قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: تا به امروز 347 مقاله از طریق سایت به دبیرخانه ارسال شده و 610 نفر نیز در سایت ثبت نام کرده اند.

آسوده با بیان اینکه 322 خانم و 288 آقا در این همایش شرکت می کنند، گفت: حدود 70 نفر از شرکت کنندگان دارای مدرک پی اچ تی، 35 نفر کارشناسی ارشد، 127 نفر کارشناسی و 31 نفر تحصیلات حوزوی دارند.

وی با اعلام این مطلب که در حوزه مددکاری و توانمندسازی خانواده 77 مقاله، در محور اقتصاد خانواده 98 مقاله، در حوزه صله رحم 135 مقاله و در محور اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی 37 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

آسوده با اشاره به تعداد مقالات ارسالی در سال گذشته گفت: سال گذشته 304 مقاله و در سال 90 5 استان کشور 400 مقاله را به دبیرخانه همایش اقتصاد خانواده در فرهنگ رضوی ارسال کردند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات