کد خبر: 7582 | تاریخ انتشار: ۰:۵۳:۳۶ - سه شنبه ۵ شهر ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

تکلیف‌ رییس‌ دانشگاه‌ علامه‌ طباطبایی‌ مشخص‌ شد

پس از انتقادات از عملکرد صدر الدین شریعتی رییس دانشگاه علامه طباطبایی تهران اخباری از برکناری قریب الوقوع او به گوش می رسد.
در دو هفته اخیر رسانه های مختلف اقدام به افشاگری درباره عملکرد هشت ساله رییس دانشگاه علامه طباطبایی کرده اند. افشاگری که اوج آن به موضوع استخدام غیرقانونی بیش از 100 دانشجوی دوره دکترا برای عضویت در هیئت علمی های این دانشگاه باز می گردد.index

گفته می شود این استخدام ها با نظر شخص رییس دانشگاه صورت گرفته است و تک تک این افراد به تائید او رسیده اند. پس از رسانه ای شدن مسئله صدر الدین شریعتی ضمن تائید انجام این استخدام ها اعلام کرد که این کار در چارچوب قانون صورت گرفته است.

در همین رابطه همزمان با این استخدام ها تعداد زیادی از اعضای با سابقه هیئت علمی گروه های مخلف دانشگاه علامه با حکم بازنشستگی روبه رو شده اند.

رییس دانشگاه علامه در هشت سال گذشته رکورد دار صدور احکام اخراج و بازنشستگی برای اساتید دانشگاه بوده است.

پس از انتشار انتقادات گسترده در رسانه های کشور امروز سایت اصولگرای فاطر نیوز ادعا کرد که صدرالدین شریعتی به زودی برکنار می شود.
حسن روحانی به جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دستور داده تا پایان هفته، صدرالدین شریعتی رئیس دانشگاه علامه را از سمت خود برکنار کند.
منبع: فرارو

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات