کد خبر: 7812 | تاریخ انتشار: ۲۳:۲۱:۴۶ - جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲ | ۱ نظر | |

مددکاران، پزشکان اجتماعی خانواده های نیازمند

سید ابوالفضل پرپنجی روز سه شنبه در نشست روسای ادارات، کارشناسان و مددکاران خانواده کمیته امداد آذربایجان غربی افزود:‌ شغل مددکاری، کاری مقدس و با اهمیت است و باید این نعمت الهی را پاس بداریم و خداوند را از بابت این نعمت شگرکزار باشیم.
وی اضافه کرد:‌ هدف نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) در بحث مددکاری، تغییر وضعیت موجود برای افراد توانمند و ناتوان است و در این مسیر نیز اهتمام ویژه ای داریم.xT80830579-4939095
مدیرکل تحقیقات، پذیرش و مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: بزرگترین مددرسان، خداوند است که گشایش کارها را ایجاد می کند و ما نیز با این کار مددکاری در زدودن فقر و کمک به نیازمندان، مشکلات آنها را رفع می کنیم.
ابراهیم جعفری معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ آذربایجان غربی نیز در این نشست گفت:‌ تفکر خانواده های تحت حمایت باید عوض و نکات قوت خانواده به آنها گوش زد شود تا بتوانیم اعتماد به نفس آنها را افزایش دهیم.
وی افزود:‌ مددکاران خانواده باید در مدیریت اقتصادی خانواده های تحت حمایت به ویژه خانواده های ایتام، آنها را یاری کنند تا دچار مشکل نشوند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۱ دیدگاه مطلب براي " مددکاران، پزشکان اجتماعی خانواده های نیازمند " ارسال شده است.

 1. حميد گفت:

  با سلام
  جناب آقای پرپنجی اگر می شود بفرمائید مددکاران امداد (به قول شما ) چند نفرشان تحصیلات مددکاری دارند .وچه دوره هائی را گذرانده اند. وآیا مسولان آن نهاد محترم چقدر با علم مددکاری آشنائی دارند.وآیا بین شعارها واقدامات مددکاری در آن سازمان رابطه ای منطقی وجود دارد.
  در طول سی وچند سال کار مددکاری چند نفر را توانمند نموده اید. آیا صرف دادن وام اشتغال یعنی توانمندی ؟
  مدیران ارشد امداد چقدر با مددکاری آشنا هستند وآیا به اصول وروشها واقفند.
  آیا امداد به پیمانکار دولتها در استتار فقر تبدیل نشده است؟
  وآیا های دیگر که در فرصتهای بعدی به آن خواهم پرداخت.

ارسال نظر


آخرین موضوعات