کد خبر: 7940 | تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴:۳۲ - یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

نخستین جشنواره پژوهش برتر مددکاری اجتماعی آذرماه برگزار می شود

غزاله مسعودی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، هدف از برگزاری این جشنواره را ترغیب مددکاران اجتماعی به انجام پژوهش در بخش های حرفه ای مختلف و ارتقا سطح علمی مددکاری اجتماعی در ایران عنوان کرد.
این کارشناس ارشد مددکاری اجتماعی تصریح کرد: پژوهشگران تا ۳۰ مهر فرصت دارند تا نسخه کتبی پژوهش خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.light-wooden-background
مسعودی گفت: پژوهش‌های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره توسط هیات داوران، ارزیابی و از تعدادی پژوهشگران برتر در این حوزه که آثارشان علمی، نوآورانه و کاربردی باشد، با اهدای جایزه تقدیر خواهد شد.
وی افزود: پژوهشگران علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران به آدرس www.swi.ir مراجعه کنند.
مسعودی گفت: جشنواره پژوهش برتر مددکاری اجتماعی توسط انجمن علمی مددکاری اجتماعی با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سازمان بهزیستی کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صندوق کودکان سازمان ملل متحد، دفتر مقابله با مواد و جرم سازمان ملل متحد، انجمن حمایت از حقوق کودکان، خانه خورشید و مرجع ملی حقوق کودک برگزار می شود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات