کد خبر: 7942 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۵۰ - دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ | بدون نظر | |

همایش نشاط اجتماعی در اراک برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک رضا ربیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این همایش 29 مهر ماه با توجه به اهمیت و جایگاه نشاط اجتماعی در جامعه برگزار می‌شود.11

وی تصریح کرد: این همایش با هدف شناخت و آشنایی با مباحث تخصصی و نظری نشاط اجتماعی در محورهایی چون نقش نشاط اجتماعی در توسعه، تاثیر نشاط اجتماعی در سلامت روان، شاخصه‌های نشاط اجتماعی و ضرورت وجود آن، اهمیت نشاط اجتماعی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جایگاه نشاط در قوانین و سیاست‌گذاری‌های کلان برگزار می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ادامه داد: همایش نشاط اجتماعی با مشارکت دفتر امور اجتماعی فرهنگی استانداری مرکزی، انجمن مددکاران اجتماعی ایران نمایندگی استان مرکزی، شهرداری و شورای شهر اراک و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزار می‌شود.

ربیعی گفت: این همایش ویژه مدیران دستگاه‌ها، اساتید دانشگاهی، کارشناسان تخصصی دستگاه‌ها و دانشجویان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه تخصصی نشاط اجتماعی با حضور شش تشکل فعال در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء بهداشت روان از بخش‌های جنبی این همایش است.

به گفته وی این مراسم با حضور رئیس انجمن مددکاری ایران، معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور و مدیران کل دفاتر معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور در فرهنگسرای شهرداری اراک برگزار می‌شود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات